Школи Києва підуть на канікули раніше, ніж планувалося: У КМДА назвали дату

школярі
Фото з відкритих джерел

Школярі підуть на відпочинок вже від завтра, 23 жовтня

У київських школах осінні канікули розпочнуться раніше запланованого часу. Школярі підуть на відпочинок вже від завтра, 23 жовтня. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник в ефірі "Україна24".

"Завтра ми відправляємо школи на канікули. Підкреслюю, не з понеділка, а від завтра, враховуючи епідеміологічні показники міста. Школярі точно будуть на канікулах один тиждень", - зазначив він.

Також Поворозник підкреслив, що після тижня канікул в КГГА прийматимуть рішення: продовжити їх, або ж перевести учнів на дистанційне навчання.

"Однак школи точно будуть закриті два тижні, включаючи 1-4 класи", - наголосив він.

Новини за темою: Дострокова перерва у навчанні: У яких регіонах школярі підуть на канікули раніше і скільки відпочиватимуть

Як повідомлялося раніше, у місті Дніпро було введено червону зону карантину, в результаті місцеві школи пішли на канікули з 18 жовтня, а не з 25, як планувалося раніше.

Проте, садочки міста працюють у звичайному режимі.

Таким чином, в Україні з понеділка, 18 жовтня, 35,5% закладів загальної середньої освіти перебувають на осінніх канікулах.

Через стрімке зростання кількості нових випадків COVID-19 у всій Україні МОН рекомендувало закладам загальної середньої освіти оголосити канікули з 18 жовтня.

Зокрема канікули розпочалися у 5125 закладах загальної середньої освіти України.