Новини » Київ Читать эту новость на русском

Під час локдауну в Києві прийом громадян триватиме, однак із обмеженнями, - ПФУ

нарахування пенсій
Фото з відкритих джерел

Все ж громадян закликають користуватися вебсайтом

В умовах карантину, що розпочався в столиці 5 квітня, Пенсійний фонд не буде скасовувати прийом громадян, але все ж обмежить доступ до приміщень. Про це заявила заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Києві Олена Бойко в ефірі "Україна 24". 

"Для пенсіонерів майже нічого не зміниться. Єдина проблема сьогодні для пенсіонера - це те, що ми все-таки обмежили доступ до приміщень Пенсійного фонду. Однак послуги надаються. Насамперед ми надаємо послуги з первинного призначення пенсій, виплати допомоги на поховання", - розповіла Бойко.

Новини за темою: У Мінсоцполітики пояснили, що впливає на розмір пенсій в Україні

Водночас вона уточнила, що пенсіонерам рекомендують користуватися вебпорталом Пенсійного фонду, аби вони не наражали себе на небезпеку. 

"Ми радимо користуватися вебпорталом Пенсійного фонду, засобами якого можна вирішити будь-яку проблему, будь-яке питання, призначити і перерахувати пенсію. Але ж ми розуміємо, що пенсіонери не всі мають доступ до інтернет-ресурсу, не всі мають цифровий підпис, тому прийом громадян все ж таки проводимо", - додала заступниця начальника.

Новини за темою: В Україні 1,8 млн пенсіонерів отримують виплати менше 2 тис. грн, - Лазебна

Нагадаємо, на період дії жорсткого карантину в Києві для пріоритетного обслуговування пенсіонерів у торговельних закладах визначили окремі години.