Пандемія прогресує: COVID-лікарні Києва заповнені майже наполовину

Anadolu Agency

У столиці щодоби госпіталізують 300 інфікованих пацієнтів

Станом на сьогодні, 13 жовтня, відділення лікарень Києва, що приймають хворих на коронавірус, заповнені майже на 47%. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко у Facebook.

За його словами, у місті щодоби госпіталізують 300 інфікованих пацієнтів.

Так, Олександрівська лікарня, що є опорним медзакладом для приймання COVID-хворих, щодня приймає понад 50 нових пацієнтів.

"Сьогодні на стаціонарному лікуванні в Києві, з підтвердженим діагнозом COVID-19, перебувають 1837 пацієнтів. 1297 з них - у важкому стані. 30 хворих підключені до апарату штучної вентиляції легень. Ще 155 пацієнтів - на неінвазивній штучній вентиляції легень. Кисневої підтримки потребують 1512 хворих", - зазначив Кличко.

Також він додав, що на сьогодні в стаціонарах з підозрою на коронавірус знаходиться 195 людей.

"Інфекціоністи підкреслюють, що понад 95% пацієнтів, які потрапляють у лікарню з коронавірусом, - нещеплені. До того ж у невакцинованих хворих частіше трапляються ускладнення внаслідок хвороби", - підкреслив міський голова.

Новини за темою: У Волинській області спалах коронавірусу у 16 закладах освіти

Як повідомлялося раніше, в Україні за минулу добу, 12 жовтня, виявили 16 309 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, госпіталізували 4 901 особу, зафіксовано 471 летальний випадок, одужали 6 462 особи.