Новини » Київ Читать эту новость на русском

Київ поділили на паркувальні зони: Що про це відомо

Фото з відкритих джерел

Межі нових визначили на основі даних світового лідера GPS-статистики

У Києві затвердили нові паркувальні зони. Їх межі визначили на основі даних світового лідера GPS-статистики й розумної мобільності Tomtom Move O/D. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Зона I

Ця зона охоплює центр Києва і має найвищий попит на паркування.

Вона розширилася до 224 паркомайданчиків на 4320 автомобілів. Також створено "острови" І Зони всередині II Зони - в районі "Караваєвих дач" та радіоринку, а також частини території у межах Деміївської площі.

Зона II

Ця зона зменшилася з 247 паркомайданчиків на 4856 машиномісць до 123 майданчиків на 2847 автомобілів. При цьому вона розширилась географічно. "Острови" II Зони також створені всередині III Зони - біля ринків "Троєщина", "Лісовий" ("Юність"), авторинку, метро "Лісова" та музею "Пирогово".

Зона III

Це спальні райони з найменшим трафіком. Визначення нових зон спирається на професійний аналіз даних від програмного продукту Tomtom Move O/D - найвідомішого у світі джерела статистики автомобільних поїздок у великих містах.

Компанія "А+С Україна" використала дані для розрахунку та обґрунтування зонування попиту на паркувальні місця.

Новини за темою: До 35 грн за годину: Як планують переглянути тарифи на паркування у центрі Києва

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроєкт № 4594, який пропонує розширити повноваження інспекторів з паркування.