Медведчук: СБУ за два роки перетворилася на злочинну організацію, яка бореться з ОПЗЖ і лідерами партії

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук під час судового засідання Фото з відкритих джерел

Служба безпеки України за два роки перетворилася на злочинну організацію, яка бореться з "Опозиційною платформою – За життя" і лідерами партії. Так голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" прокоментувавши сьогоднішню акцію націонал-радикалів біля свого будинку.

"Хто це організовує і хто цим керує? Безумовно, це робить влада. І я вам хочу нагадати, і ви це добре знаєте, що наприкінці 2019 року в ЗМІ були опубліковані так звані плани Служби безпеки України, які за останні два роки перетворилася фактично на злочинну організацію. Планувалася боротьба з опозицією в особі "Опозиційної платформи – За життя" і в першу чергу з лідерами партії, в тому числі й зі мною", – розповів політик.

За його словами, цей план СБУ передбачав, в тому числі й незаконне стеження.

"План передбачав незаконне стеження, тобто оперативні розшукові заходи – незаконні, не санкціоновані судом, тим більше у відносинах народних депутатів. Це передбачалося стеження за членами сім'ї, це передбачалося сприяння влади в боротьбі з опозицією через націонал-радикалів. Цілий розділ у цьому плані, підкреслюю, який був опублікований у ЗМІ, стосувався того, що треба залучити націонал-радикалів у боротьбі з опозицією, у боротьбі з її лідером. Ось сьогодні цей план реалізується", – нагадав Медведчук.

"Тому організовує це влада, яку очолює пан Зеленський. Організовує це Служба безпеки, яка злочинно займається подібними речами, порушуючи конституційні права мої та членів моєї сім'ї, і порушуючи свої посадові обов'язки. Ось хто є організатором, хто стоїть за цими акціями", – додав парламентарій.

Раніше Медведчук повідомив, що за останні два роки скоєно понад 80 нападів на офіси партії "Опозиційна платформа – За життя" в регіонах України.

"За даними пресслужби партії, було понад 80 за ці два роки нападів на офіси по регіонах в першу чергу південного сходу, Західної України, і, природно, напад націонал-радикалів з використанням фаєрів, незаконних дій, погромів щодо центрального офісу", – зазначив він.