65 фільмів від авторів із 15 країн: У Києві відбувся фестиваль православного кіно

Імена переможців та призерів оголосять 22 жовтня

Фото з відкритих джерел

З 11 по 14 жовтня в Києві проходив фестиваль православного кіно, на якому представили 65 фільмів від авторів з 15 країн. Про це йшлося в сюжеті "Першого Незалежного".

"65 фільмів представили на міжнародному фестивалі "Покров", який проходив у Києві з 11 по 14 жовтня. Цього року свої роботи показали автори з 15 країн", - зазначила ведуча телеканалу.

Переможців обирали у 4 номінаціях: найкраще ігрове короткометражне та повнометражне кіно, документальний фільм та анімаційний. 

За словами журі фестивалю, в кожній номінації обирали по три переможці. Головним критерієм було справжнє кіно. 

"Оцінюємо фільми такого духовного змісту, має бути стрижень такого усвідомлення себе як людини віруючої, що знімає для віруючих людей, що знімає фільми про церкву, про людей у церкві. В першу чергу як для мене – вони про любов", - зазначив отець Олександр, директор фестивалю "Покров".

"У православних фільмах людям хочеться знімати про те, що вони бачать, що вони люблять", - зазначила член журі Юлія.

Імена переможців та призерів оголосять 22 жовтня. 

Нагадаємо, фестиваль православного кіно проходить щорічно напередодні або під час свята "Покров Пресвятої Богородиці". З 2002 року в ньому можуть брати участь режисери з усього світу. Метою кінофестивалю "Покров" є популяризація фільмів християнського змісту та нагородження кращих православних фільмів спеціальними призами та нагородами.