Енергетична криза у Великій Британії: Чому об'єднане королівство стикнулося з дефіцитом бензину

Перший Незалежний
Перший Незалежний

Український інформаційний телеканал

Фото з відкритих джерел

На заправках – шалені черги, а допомагають нормалізувати ситуацію військові

За останні кілька днів Велика Британія стикнулася з безпрецедентним явищем – жорстким дефіцитом пального і як наслідок – з неконтрольованою поведінкою громадян. Протягом останніх кількох днів на автозаправках шикуються черги з автомобілів, кожен водій хоче повністю заповнити бак своєї автівки бензином, якого майже немає. Паливні компанії намагаються обмежити продаж бензину, вводячи ліміти на дефіцитний товар, а ціни на пальне тим часом живуть своїм життям.

Далі розповідаємо про передумови і причини паливної кризи в Об'єднаному Королівстві, а також про реальні наслідки небувалого дефіциту бензину на британських заправках.

Що відбувається на британських АЗС

Вже другий тиждень поспіль у Великій Британії практично неможливо купити бензин. Пояснення цьому доволі просте – 23 вересня британська нафтогазова компанія British Petroleum закрила кілька десятків АЗС по всій країні через нестачу водіїв бензовозів, які доставляли пальне з великих терміналів. Ця, здавалося б, проста причина і стала відправною точкою наростання кризи, яка зараз захопила Королівство. Після порушень у ланцюгах постачання палива і закриття АЗС автовласники вирішили заправитися і закупити трохи бензину та дизпалива на деякий час, доки проблема з АЗС вирішиться. Через це з'явилися черги на автозаправках і бензин швидко закінчився не лише на АЗС компанії British Petroleum, а й на сусідніх.

Ажіотаж підсилював сам себе – попит, що швидко зростав, сильно тиснув психологічно на автовласників і на тлі паніки громадян зростав ще швидше. У деяких водіїв паніка довела до сутичок за можливість заправити свій автомобіль. Приміром, у чергах на заправках Esso постійно виникають бійки – у Лондоні, наприклад, один водій спробував збити машиною іншого у сутичці за місце у черзі.

Фото з відкритих джерел

Згідно з даними Асоціації роздрібних торговців бензином, від 50% до 90% бензозаправних станцій у Великій Британії порожні. Близько 5500 (а це майже 90%) заправних станцій компанії British Petroleum заявили про те, що у них повністю закінчилося пальне. При цьому деякі АЗС повідомляють про 500%-е зростання попиту, а деякі зачинилися, бо не мають чим торгувати.

Звісно, не залишилися осторонь цінові коливання при шаленому зростанні попиту. Організація RAC, яка представляє інтереси автомобілістів, заявила, що з 24 вересня ціна за літр неетилованого бензину підскочила до восьмирічного максимуму, досягнувши $1,8 за літр.

Тим часом британська компанія EG Group, котра володіє 400 автозаправками, ще 24 вересня ввела обмеження на покупку бензину на своїх заправках. Ліміт полягає у тому, що один клієнт (за винятком далекобійників і водіїв екстрених служб) може  витратити лише $41 за один раз.

Новини за темою: Китай зіткнувся з енергетичною кризою: Заводи призупиняють роботу

На фоні нестачі палива багато хто вважає, що потрібно надати пріоритетний доступ до бензину "ключовим працівникам": співробітникам медичних і соціальних служб. Профспілки лікарів, медсестер, працівників будинків для літніх людей заявили, що уряд має виділити окремі АЗС виключно для представників суспільно важливих професій.

Деякі станції швидкої допомоги мають запаси палива і найімовірніше, що їм будуть поставляти пальне пріоритетно. А у низці лікарень існують спеціальні плани з транспортування персоналу, які можуть впровадити, якщо ситуація не нормалізується.

Першопричини паливної кризи

Проблема з нестачею водіїв вантажівок, які розвозять паливо на заправки, існує у Королівстві не перший місяць. Так чи інакше вона проявляється вже другий рік поспіль. За оцінкою Асоціації автомобільних доріг, по всій країні не вистачає понад 100 тисяч кваліфікованих водіїв. До того ж пандемія коронавірусу, повальна втрата працівниками робочих місць, а також Brexit – вихід Великої Британії з ЄС, і як наслідок нестача робочих місць – вплинули на ринок вантажоперевезень по країні.

Приміром, на початку 2020 року через локдаун працівники-іноземці покинули Британію і поїхали на батьківщину. А коли можливість в'їзду поновилася, вони не змогли перетнути кордон – правила дозволу змінилися після виходу Британії з і складу Євросоюзу.

Цікава річ – за інформацією нафтових компаній, у сховищах і на нафтопереробних заводах палива вистачає. Власне, проблема полягає лише у неможливості доставки бензину на автозаправні станції.

Як британський уряд вирішує проблему

Британський уряд намагається вирішити паливну кризу якомога швидше і мінімальними зусиллями. Одним зі шляхів розв'язання проблеми може стати спрощення процедури видачі віз іноземним водіям вантажівок і прискорення процесу складання іспитів на права. Майже 3000 осіб отримають права після коротких інтенсивних курсів кермування. 

Тим часом прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що 5000 водіїв-іноземців будуть допущені у країну, щоб допомогти скоротити затримки у поставках пального на АЗС.

Окрім цього, 26 вересня Міністерство бізнесу, енергетики і промисловості Британії тимчасово призупинило дію закону про конкуренцію, щоб паливні компанії надавали пріоритет тим частинам країни, де дефіцит найбільший. Це має мінімізувати перебої з поставками палива на автозаправки.

До того ж уряд дозволив продовжити термін дії спеціальних водійських прав, що дозволяють їх власникам перевозити небезпечний вантаж, зокрема і пальне. Права, термін дії яких закінчується з 27 вересня по 31 грудня, будуть продовжені до 31 січня 2022 року без необхідності складання повторних іспитів.

Новини за темою: Тарифи на паливо в Україні: Бензин подешевшав, а дизпаливо подорожчало

28 вересня міністр транспорту Великої Британії Грант Шеппс зазначив, що ситуація з доступністю бензину на АЗС уже стала покращуватися. Він підкреслив – якщо раніше кількість клієнтів на деяких АЗС виросла на 500%, то зараз навантаження на заправки перевищує нормальний показник лише на 40%. Проте, не дивлячись на позитивні прогнози урядовців, люди продовжують стояти у чергах на британських АЗС. А за даними Асоціації роздрібної торгівлі бензином, 22% АЗС у Лондоні та у південно-східній частині Королівства досі залишаться без палива і для відновлення нормального рівня запасів може знадобитися десять днів.

Поки ситуація з пальним доволі напружена, влада Великої Британії, не маючи професійних водіїв, вирішила залучити до доставки пального на автозаправки військових. Приблизно 200 військових протягом кількох днів будуть допомагати розвозити бензин.  Більшість з них працюватимуть у Лондоні та південно-східній частині країни – там найбільший брак палива на АЗС.

Хто винен у наростанні паливної кризи?

Британська влада хоч і наполягає, що у кризі винні самі громадяни, котрі масово купують бензин "про всяк випадок", але і не заперечує, що у країні бракує водіїв.

Насправді проблема дефіциту водіїв у Великій Британії існує останні кілька років. За словами члена Комітету транспорту Х'ю Меррімена, середній вік водіїв – 55 років, і коли вони йдуть на пенсію, галузь не отримує молодих професіоналів, бо така робота не є привабливою для британців.

Ще однією, хоч і опосередкованою, причиною браку водіїв є вихід Великої Британії зі складу Європейського Союзу (Brexit) у січні 2020 року. Одразу після цього іноземці, котрі працювали в Об'єднаному Королівстві, повернулися у свої країни і тепер хочуть працювати ближче до дому. Тому очевидно, що ситуація покращиться лише одночасно з покращенням умов роботи водіїв і віднесенням професії водії до категорії престижних.

Новини за темою: В ООН констатували закінчення епохи етильованого бензину

Наразі великі постачальники палива, зокрема British Petroleum і Shell, стверджують, що бензин на заводах є, і найближчим часом ситуація нормалізується.

"Через те, що багато автомобілів наразі заправлені більше, ніж зазвичай, ми очікуємо, що у найближчі дні попит повернеться до нормального рівня, що знизить навантаження на АЗС", - йдеться у спільній заяві British Petroleum і Shell. 

При цьому британські урядовці заперечують, що паливну кризу спричинив вихід з Євросоюзу. Вони кажуть, що це нібито глобальна проблема, хоча в інших європейських країнах такої кризи немає. 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.