У турецькому готелі ветерану АТО Майману зламали хребет

Михайло Майман from-ua

Ветерана АТО Михайла Маймана, який переховувався від правоохоронців за межами України, знайшли побитим без свідомості в одному з готельних номерів у Туреччині.

Про це повідомляє телеграм-канал "Об'єктив" із посиланням на джерела в правоохоронних органах.

"Наразі Майман перебуває в реанімації під інтенсивною терапією. Лікарі повідомляють, що ймовірно він залишиться особою з інвалідністю і не зможе більше ходити, лежить в корсеті і дивом залишився живий. Найбільше зараз йому необхідна фінансова допомога, оскільки грошей на лікування ні у нього, ні у його супутниці немає. Попередньо відомо, що в його номер увірвалося кілька турків (2-3 людини), які і побили його. Ці люди були найняті українським криміналітетом, з яким у Маймана давній конфлікт через його фінансові зобов'язання і борги. Також відомо, що вивчається зараз питання його депортації в Україну, оскільки тут він перебуває в розшуку за скоєння тяжких злочинів", - йдеться в повідомленні.

Фото з відкритих джерел

Інформацію про це підтвердив народний депутат Ілля Кива, у якого з Майманом був конфлікт в 2020 році.

"Міша Майман переховувався на території Туреччини від кримінального переслідування, став жертвою нападу з боку турецької мафії і зараз перебуває у важкому стані в лікарні", - написав Кива у своєму телеграм-каналі.

Кива пише, що невідомі жорстоко побили Маймана, зламавши йому хребет.