Зеленський повинен зустрітися з Путіним для досягнення миру на Донбасі, але він повністю залежний від інших країн, – опитування

Президент України Володимир Зеленський

Офіс президента

Про це свідчать дані опитування Центру "Соціальний моніторинг", яке проводилося з 11 по 19 вересня 2021 року

Українці впевнені, що президент України Володимир Зеленський зобов'язаний провести особисту зустріч із Володимиром Путіним для досягнення миру на Донбасі. Проте він у своїх рішеннях залежить від думки інших держав. Про це свідчать дані опитування Центру "Соціальний моніторинг", яке проводилося c 11 по 19 вересня 2021 року. 

Українців попросили відповісти на питання: "Наскільки вони довіряють президенту Зеленському?". І більше ніж 60% опитаних заявили, що не довіряють главі держави.

Newsone

При цьому більше ніж 82% респондентів вважають, що при прийнятті рішень Зеленський повністю залежний або частково залежний від інших держав і міжнародних організацій. 

Newsone

Практично так само опитані відповіли й на питання про незалежність української влади в плані економічної політики. Зокрема, 88% українців впевнені, що влада залежить або частково залежить від інших країн і міжнародних організацій.

Newsone

Відповідаючи на питання про те, чи в правильному напрямку зараз розвиваються події в Україні, 70,5% опитаних заявили, що в неправильному напрямку, і тільки 29,5% українців підтримали нинішній курс. 

Newsone

Переважна більшість респондентів, а саме 66,4% підтримали ідею про особисту зустріч Зеленського з Путіним, що допомогло б врегулювати ситуацію на Донбасі. Проти цього висловилися тільки 28,6% опитаних. 

Newsone

Також 50,0% українців впевнені, що заради повернення Донбасу і настання миру в Україні Зеленський зобов'язаний особисто зустрітися і з керівниками ОРДЛО. 

Newsone

Опитування проводилося c 11 по 19 вересня 2021 року у 24-х областях України та Києві. Всього було опитано 3010 респондентів. Стандартні відхилення: 1,1-1,83%. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв'ю "тет-а-тет" за місцем проживання респондента.