Юрій Бойко: Влада затягує податковий зашморг, щоб фінансувати свої піар-проєкти

Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Він вважає, що дії влади тільки збільшують бідність і тіньову економіку

Влада протягує закон про нові побори з малого бізнесу і простих людей. Про це заявив Співголова "Опозиційної платформи - Ща життя" Юрій Бойко, коментуючи законопроєкт №5600.

"Цей законопроєкт - спроба влади видавити додаткові 30 млрд гривень за рахунок поборів з постраждалого в кризу бізнесу, фермерів і збіднілих українців, щоб профінансувати свої піар-проєкти. Ніякої іншої мети він не має", - заявив опозиціонер.

Такі дії влади тільки збільшують бідність і тіньову економіку, вважає парламентарій.

"Зараз хочуть оподаткувати селян, які продають вирощену зі своєї землі продукцію, якщо дохід від продажу свого врожаю перевищує 12 мінімальних зарплат. Влада не розуміє, що люди працюють, щоб просто прогодувати себе і свої сім'ї, тому що знайти гідно оплачувану роботу на селі в більшості випадків просто неможливо. Але і тут влада намагається залізти в їхню кишеню", - обурився політик.

Юрій Бойко підкреслив, що на тлі посилення податкового навантаження ні про який розвиток та інвестиції не може бути й мови.

"Підвищенням податків і посиленням адміністрування інвестиційний клімат в кризу не поліпшиш. Зараз, навпаки, необхідно знижувати податки для малого і середнього бізнесу, фермерів, збільшувати держпідтримку базових галузей промисловості, розширювати і стимулювати експорт, а не стримувати його", - підкреслив Співголова фракції ОПЗЖ.

Дії влади, на думку політика, ведуть тільки до поглиблення економічної прірви і погіршення життя людей.

"У країні, де бідний кожен другий її житель, нові податки і штрафи ніяк не дозволять вивести економіку з кризи, подолати бідність і стати на шлях розвитку. Фракція ОП-ЗЖ пропонує реальні законопроєкти, які зможуть відновити українську економіку, відродити промисловий сектор, перемогти бідність і принести в країну мир. І ми будемо за них боротися", - резюмував Юрій Бойко.