Королевська: Проєкт бюджету на 2022 рік - це вирок чинній владі

Наталія Королевська
Наталія Королевська Фото з відкритих джерел

Новий бюджет на 2022 рік в Україні - це вирок чинній владі

Проєкт бюджету на 2022 рік в Україні - це вирок чинній владі. Про це під час мітингу під Верховною Радою заявила нардеп від "Опозиційна платформа - За життя" Наталія Королевська.

Вона подякувала всім, хто приїхав на сьогоднішній мітинг.

"Вони подали новий бюджет на 2022 рік в цій країні, і я вважаю, що цей бюджет, це - їхній вирок, вирок, який вони виписали собі, розповідаючи українцям про любов до людей, про патріотизм, про любов до Батьківщини, так вони повинні знати, що патріотизм це не бла-бла-бла цілодобово по телевізору, це не п'яному у фонтані прапором махати, а патріотизм це коли твої старі не побираються і не вмирають з холоду і голоду", - зазначила Королевська.

"Патріотизм - це коли люди бачать впевненість у завтрашньому дні, патріотизм, коли в твоїй країні жінки хочуть народжувати, а молодь пов'язує своє майбутнє з Україною. Патріотизм - це коли вся країна в єдиному пориві зробить все, щоб повернути мирне небо над нашою країною. Патріотизм - це вірити в себе, вірити в Україну і боротися сьогодні з нашим ворогом з бідністю, з убогістю, і з неадекватною владою і тому наша команда сьогодні єдина в тому, щоб перемогти. Перемогти сьогодні бідність, злидні і неадекватну владу і завдяки вам, завдяки підтримці мільйонів українців ми разом обов'язково переможемо. За нас, за мир, за життя, і за Україну", - підкреслила нардеп.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років. Це передбачає блокування мовлення всіх трьох телеканалів.

26 лютого журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об'єдналися і створили новий телеканал – "Перший Незалежний". Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах "112 Україна", NewsOne і ZIK. Але буквально через годину після початку мовлення влада незаконно відключила телеканал від ефіру.

20 серпня були введені санкції проти головного редактора інтернет-видання "Страна.ua" Ігоря Гужви, компаній-видавців "Страны.ua", блогера і журналіста Анатолія Шарія, його дружини Ольги. В результаті були заблоковані видання "Страна.ua" і "Шарий.net".

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK.

За останні місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували понад 82,5 тис. матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.