Колтунович: Влада не розуміє, яким має бути курс розвитку України

Колтунович
Фото з відкритих джерел

За його словами, "Опозиційна платформа – За життя" виступає за інтереси простих українців

Народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Олександр Колтунович в ході мітингу під стінами Верховної Ради заявив про те, що чинна влада не розуміє, яким повинен бути курс розвитку України.

"Я хочу сказати, що ми сьогодні пів дня вже фактично відстоюємо наші інтереси проти цих кабальних законопроєктів, проти цієї псевдоолігархізації або деолігархізації, проти цього податкового тягаря нового, податків нових на земельні паї, на все що тільки можна, на малий, середній бізнес, ми стоїмо і будемо далі відстоювати ваші та наші інтереси", – заявив Колтунович.

За його словами, "Опозиційна платформа – За життя" виступає за інтереси простих українців.

"Ми підемо на позачергову сесію, і ми підтримаємо наших ФОПів, ми потримаємо малий і мікробізнес, ми потримаємо робочі місця і зайнятість в Україні, тому що це податки, це наші пенсії, це життя людей, це майбутнє країни", – зазначив нардеп.

Колтунович також нагадав, що проти депутатів ОПЗЖ порушують незаконні справи, вживають неконституційні заходи, вводяться санкції через політичні позиції.

"Відбувається переслідування в неконституційний спосіб, у незаконний спосіб, вводяться якісь надумані кримінальні справи, для чого все це робиться? Це все робиться для того, щоб закрити нам рот, це все робиться для того, щоб ми не виступали, бо сьогодні ми у ВР виступаємо проти тих антинародних ініціатив, незаконних ініціатив, неконституційних. Тому що один закон навіть, який вони сьогодні пропонують, він суперечить відразу декільком статям Конституції, основного, базового, головного закону країни, який визначає життя всіх інших сфер життєдіяльності", – зазначив нардеп.

Як повідомлялося, під стінами Верховної Ради України в Києві сьогодні, 23 вересня, проходить мітинг представників "Опозиційної платформи – За життя" та їх прихильників проти політичного тиску і переслідування опозиції, незаконного закриття незалежних телевізійних каналів, а також драконівського підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

До слова, це не перший мітинг, який організовує "Опозиційна платформа – За життя" після закінчення канікул у роботі Ради. Раніше, 9 вересня, також проходив мітинг проти тиску на опозицію. Тисячі українців вимагали від влади закрити незаконну справу проти голови політради "Опозиційної платформи – За життя", народного депутата Віктора Медведчука, а також припинити переслідувати опозицію і почати виконувати Мінські домовленості.

В ході тієї акції виступили народні депутати, депутати місцевих рад, представники регіональних організацій партії "Опозиційна платформа – За життя". Крім того, учасники акції протесту нагадали президенту Володимиру Зеленському і народним обранцям про чергову річницю Мінських угод, які Україна виконувати відмовляється.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років. Це передбачає блокування мовлення всіх трьох телеканалів.

26 лютого журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об'єдналися і створили новий телеканал – "Перший Незалежний". Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах "112 Україна", NewsOne і ZIK. Але буквально через годину після початку мовлення влада незаконно відключила телеканал від ефіру.

20 серпня були введені санкції проти головного редактора інтернет-видання "Страна.ua" Ігоря Гужви, компаній-видавців "Страны.ua", блогера і журналіста Анатолія Шарія, його дружини Ольги. В результаті були заблоковані видання "Страна.ua" і "Шарий.net".

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK.

За останні місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували понад 82,5 тис. матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.