Юрій Бойко: Влада зобов'язана забезпечити субсидіями всіх, хто їх потребує

Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Він підкреслив, що бездарні дії влади ведуть тільки до погіршення соціальних стандартів

Зростаючі ціни на енергоносії виявляться непідйомними для більшості домогосподарств вже в цьому опалювальному сезоні. Вийти з цієї ситуації дозволить рішення про бюджетне збільшення видатків на субсидії та забезпечення доступності субсидій для всіх, хто їх потребує. Про це заявив Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко.

"При зростанні комунальних тарифів, постійне зменшення бюджетних витрат на субсидії з боку влади - без підвищення соціальних стандартів і поліпшення життя людей – це шлях у прірву бідності для всієї країни", - заявив політик.

Юрій Бойко зазначив, що, при цьому, субсидії стають недоступними, а ті кошти, які залишаються у людей, навіть при оформленні субсидій, не можуть забезпечити їм гідне життя.

"На 2022-й рік у проєкті бюджету на програму ЖК-субсидій закладено на 6 млрд грн менше ніж потрібно на 2021-й рік. Скорочення бюджетного фінансування субсидій логічно в єдиному випадку: коли люди в змозі оплачувати комунальні тарифи, коли у них є кошти на гідне життя. У будь-якому іншому - це продовження тарифного геноциду, який триває всі ці роки", - заявив політик.

Співголова фракції опозиціонерів підкреслив, що бездарні дії влади ведуть тільки до погіршення соціальних стандартів.

"Ця влада, як і її попередники, постійно знижує доступність субсидій на ЖК-послуги, придумуючи все нові і нові обмеження і перепони. Результат - зростання неплатежів на десятки мільярдів гривень. Люди просто не можуть оплачувати космічні тарифи, тому що їм просто нема за що купити продукти і мінімально необхідні ліки", - обурився парламентарій.

При цьому він підкреслив, що фракція ОПЗЖ запропонувала низку антикризових законопроєктів, які б змогли забезпечити захист людей.

"Ми знаємо, що необхідно робити, як діяти, які закони потрібно прийняти в першу чергу, щоб люди могли гідно жити в своїй країні. Ми будемо захищати їхні інтереси в парламенті, в кожному місті і селі", - підкреслив Юрій Бойко.