Волошин: ОПЗЖ виступає за прямий діалог щодо Донбасу, який підтримує більшість громадян України

ОПЗЖ

Він зазначив, що нинішній владі "цікаві лише патріотичні балачки з цієї трибуни про те, як ми героїчно боремося з Росією"

Партія "Опозиційна платформа – За життя" виступає за прямий діалог щодо Донбасу, який підтримує більшість громадян України. Про це на засіданні Верховної Ради заявив народний депутат від ОПЗЖ Олег Волошин.

"Шановні колеги, звісно, що на всій території України, включно з Кримом і повним складом Донецької й Луганської областей, вибори мають відбуватися виключно до органів влади України, але для цього потрібно, щоб чинна влада і весь цей парламент робив все можливе для того, щоб повернути ці території, повернути, головне, громадян. Коли останній раз в цій залі обговорювався Мінський процес, або взагалі мирний процес щодо Донбасу? Постійно тільки звучать заяви про те, що нічого не рухається, Мінські угоди не виконуються, але ніхто не хоче цього робити", – заявив він.

Він зазначив, що нинішній владі "цікаві лише патріотичні балачки з цієї трибуни про те, як ми героїчно боремося з Росією".

"Чому в нашій державі на підконтрольних територіях пів мільйона громадян були позбавлені права голосу, який сигнал ми послали на непідконтрольні території? Те, що мешканці Донбасу нікому не цікаві, а цікаві лише патріотичні балачки з цієї трибуни про те, як ми героїчно боремося з Росією черговими заявами й все таке інше. Треба нарешті брати й домовлятися. Так, наша політична сила виступала і виступає за діалог, за той самий діалог, який підтримує більшість громадян України, які підтримують пряму зустріч і прямі переговори", – додав депутат.

Нагадаємо, раніше прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що президент Росії Володимир Путін відмовляється обговорювати під час імовірної зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським питання Криму та Донбасу.