"Опозиційна платформа – За життя" привітала "Єдину Росію" з перемогою на виборах, а Медведєв і Медведчук провели телефонну розмову

Фото з відкритих джерел

У своїй офіційній заяві партія "Опозиційна платформа – За життя" привітала всіх членів партії, кандидатів від неї, які пройшли в Державну Думу Російської Федерації, керівництво і голову Всеросійської політичної партії "Єдина Росія" Дмитра Медведєва з переконливою перемогою на виборах. В ОПЗЖ запевнили, що отриманий в ході голосування результат в черговий раз підтвердив: росіяни пов'язують своє майбутнє саме з "Єдиною Росією", а ідеї та програма партії близькі російському народу.

"Єдина Росія" була і залишається найбільшою партією Російської Федерації, яка формує її внутрішньоекономічний і зовнішньополітичний курс, а також не боїться брати відповідальність за майбутнє рідної країни. Бажаємо народним обранцям від вашої політичної сили мудрості, натхнення, професіоналізму, щоб продовжити будувати процвітаючу, успішну державу на вже закладеному міцному фундаменті, вести Росію до нових цілей і висот", підкреслюють в "Опозиційній платформі – За життя".

"Впевнені, вся ваша робота в Державній Думі, як і раніше, буде спрямована на служіння інтересам громадян Російської Федерації. Сподіваємося також на продовження діалогу і зміцнення міжпартійної співпраці між "Єдиною Росією" і "Опозиційною платформою – За життя" в ім'я відновлення добросусідських відносин між нашими країнами та взаємовигідного економічного співробітництва України та Росії, дружніх відносин між братніми українським і російським народами", – підкреслюють в Україні.

Голова політради "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук, телефоном привітав голову Всеросійської політичної партії "Єдина Росія" Дмитра Медведєва з впевненою і заслуженою перемогою партії на виборах. Віктор Медведчук наголосив на важливості міжпартійного, політичного діалогу, метою якого є нормалізація відносин між Україною і Росією і відновлення економічного співробітництва між нашими країнами, що є однією з програмних цілей партії "Опозиційна платформа – За життя". Про це повідомляє "Єдина Росія".

"Упевнений, що російський і український народи нікому не вдасться посварити, тому що нас об'єднують наша спільна тисячолітня історія, спільні слов'янські корені, спільна православна віра, спільна культура і мова, якою розмовляють більш ніж половина громадян України, мільйони родичів, які проживають в наших країнах і наша спільна перемога у Великій Вітчизняній війні. Все це є найкращою запорукою для того, що ми знайдемо взаєморозуміння в інтересах громадян наших держав".