Юрій Бойко: Влада хоче сховатися від гніву людей за новим локдауном

Юрій Бойко

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Влада не готова до нової хвилі пандемії. Бажання загнати країну в черговий локдаун – це спроба не допустити протестів людей проти захмарних тарифів, розвалу медичної галузі та скорочення соціального захисту. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час робочої поїздки на Полтавщину.

"Влада не зробила жодних висновків навіть після першого локдауна. Антіковідний фонд закопали в асфальт "великих будівництв". Медичну галузь продовжує добивати "реформа Супрун". Люди знову опинилися сам на сам зі своїми проблемами – відсутністю роботи, соціальної підтримки з боку держави. А тепер ще й з катастрофічним зростанням тарифів напередодні опалювального сезону", – заявив політик.

Опозиціонер наголосив, що новим локдауном влада намагається знизити протестні настрої людей.

"Країну накриває нова хвиля цін, тарифів. Влада боїться, що будуть публічні акції протесту і тому намагається їх заборонити, оголосивши черговий локдаун", – зазначив Юрій Бойко.

Юрій Бойко впевнений, що парламенту й уряду зараз необхідно забезпечити необхідне фінансування медичної галузі, щоб підготувати країну до поширення нового штаму вірусу.

"Наша політична сила виступає за те, щоб фінансування медичної галузі становило мінімум 5% ВВП. Влада повинна негайно погасити борги із зарплат та надбавок медикам. Необхідно терміново розгорнути пункти вакцинації в кожному населеному пункті та ліквідувати провали в масовій вакцинації", – сказав Співголова фракції ОПЗЖ.

На думку політика, зараз необхідна чітка програма соціальної підтримки та допомоги.

"Необхідно підтримати людей. Потрібно допомогти підприємцям, надавши їм податкові пільги та виплати. Приборкати тарифи та повернути доступність субсидій усім, хто їх потребує. Забезпечити підтримку пенсіонерам і малозабезпеченим", – підкреслив політик.

Юрій Бойко зазначив, що ОПЗЖ пропонує реальні кроки для виконання цих завдань.

"Потрібно не перекладати захист людей на місцеву владу, а прийняти зміни до бюджету для підтримки медицини, захисту бізнесу та збереження здоров'я громадян. Зрізати витрати на силовиків і чиновників, зупинити руйнівні реформи, а замість непрофільних витрат направити гроші на допомогу економіці, підприємцям і громадам. Ці антикризові заходи потрібно приймати негайно", – резюмував Юрій Бойко.