Новації у питанні водокористування: Що відомо про створення ОВК та як це вплине на тарифи для аграріїв

Після створення ОВК аграрії зможуть самостійно встановлювати тарифи з урахуванням коштів на заміну труб, насосів тощо

Перший Незалежний
Перший Незалежний

Український інформаційний телеканал

Урожайність сільськогосподарських культур, вирощених в умовах гідротехнічної меліорації, у 2-2,5 разів вища pixabay.com

Народні депутати взялися за розв'язання питання організації зрошування полів, адже через зміну клімату в Україні зростає площа сухої ріллі, яку потрібно зрошувати. Проводити необхідну гідротехнічну меліорацію неможливо через поганий стан насосних станцій. Тож парламент в першому читанні ухвалив законопроєкт № 5202-д, який передбачає організацію водокористувачів. Передбачається, що аграрії будуть самі розв'язувати проблеми з ремонтом станцій та встановлювати відповідні тарифи.

Детальніше про ініціативу та втілення напрацювань на практиці в матеріалі "Першого Незалежного".

Ситуація на полі

Україна володіє приблизно 40,5 млн га земель, придатних для ведення сільського господарства. З них 2,2 млн га формально зараховано до зрошуваних. Однак через зміну клімату площа сухої ріллі, що потребуватиме зрошення, лише зростатиме. 

Станом на 1990 рік гідротехнічна меліорація здійснювалася на 2,29 млн га землі. 

Сьогодні ж площа земель, які фактично зрошуються, зменшилася більш ніж на 70%. У 2020 році вона становила 551 тис. га.

Підкреслимо, що урожайність сільськогосподарських культур, вирощених в умовах гідротехнічної меліорації, у 2-2,5 раза вища за ті, що вирощені в богарних умовах (аграрії землі не поливають, а чекають дощів). 

Засуха Фото з відкритих джерел

На зменшення площ зрошуваної землі впливають недієздатний стан застарілих насосних станцій і відсутність прозорих механізмів, які б дозволили аграріям профінансувати ремонт обладнання. 

Крім того, після розпаювання землі об'єкти меліоративної системи опинилися у власності різних суб'єктів. Наслідком цього стали руйнація і розкрадання внутрішньогосподарських мереж. Системи незаконно демонтували, трубопроводи розкрадали, а об'єкти внутрішньогосподарських меліоративних систем забирали для погашення боргів. 

Новини за темою: Купівля-продаж сільськогосподарської землі: Десять головних питань

Що передбачає закон

Законопроєкт пропонує передати право керувати інфраструктурою подачі води на поле аграріям за принципом ОСББ. Для цього автори документа пропонують створити об'єднання водокористувачів. ОВК бере на баланс всю меліоративну інфраструктуру, яка перебуває в зоні обслуговування цих водокористувачів.

Після цього аграрії зможуть самостійно встановлювати тарифи з урахуванням коштів на заміну труб, насосів тощо.

Зокрема, законопроєкт пропонує:

  • внести зміни до законодавчих актів, які створюють передумови для утримання водокористувачами меліоративної інфраструктури та залучення інвестицій в неї;
  • визначити правовий статус організацій водокористувачів (ОВК), унормувати процедуру створення та набуття ОВК прав на об'єкти меліоративної інфраструктури;
  • дозволити приватизацію насосних станцій, які не використовуються протягом не менш ніж десяти років та щодо яких жодна ОВК протягом двох років після прийняття Закону не звернулася із заявою про отримання у власність об'єктів меліоративної мережі, до складу якої входить насосна станція.

Документ містить положення, спрямовані на спрощення адміністративних процедур щодо будівництва та експлуатації меліоративних мереж та їхніх окремих об'єктів. Приміром, трубопроводи внутрішньогосподарських меліоративних систем виключаються із переліку об'єктів будівництва. Це дозволить не проходити процедуру оформлення документів на будівництво при прокладанні або ремонті трубопроводу, через який вода надходить до поливальної техніки.

Повноваження і функції ОВК

Автори законопроєкту вважають, що створення ОВК дозволить контролювати використання та обслуговування об'єктів меліоративних систем на території обслуговування організації.

Засновниками та членами ОВК можуть бути лише власники земельних ділянок с/г призначення (які не передані в користування) та користувачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення. 

Членство в ОВК не є обов'язковим. При цьому ОВК зобов'язана прийняти в члени будь-якого водокористувача із території свого обслуговування. Також організація зобов'язана надавати послуги водокористувачам з території обслуговування, які не є її членами.

pixabay.com

Зауважимо, якщо гідротехнічна меліорація на території вже проводиться, то обслуговуються всі ділянки, на які за даними Держводагентства подається чи відводиться вода. Відповідно, на установчі збори запрошуються всі власники (користувачі) таких ділянок. 

Якщо ж на момент створення ОВК гідротехнічна меліорація земельних ділянок не здійснюється, обслуговуються ділянки, меліорацію яких можна відновити у разі ремонту насосної станції або іншої споруди. В іншому випадку засновники самостійно визначають територію обслуговування ОВК. 

У разі ліквідації ОВК її майно передається у власність іншій ОВК за її згоди. У разі відсутності згоди іншої ОВК на отримання майна майно ОВК, що ліквідується, передається у державну власність. 

Додамо, ОВК не є прибутковою організацією, тому вона не може розподіляти прибуток чи майно між членами. Фінансування ОВК отримує з членських внесків та оплати за послуги. При цьому дозволяється залучати сторонні інвестиції, однак продавати чи віддавати в заставу мережі не можна. 

Новини за темою: Держгеокадастр за тиждень передав громадам Львівщини майже 28 тис. га сільськогосподарських земель

Можливі загрози

Ініціатори закону прогнозують, що запропоновані зміни дозволять збільшити площі землі, на якій застосовується гідротехнічна меліорація, та мінімізувати ризики деградації ґрунтів. Також повинна зменшуватися собівартість поливу та осушення земельних ділянок. 

Наслідком цього стане підвищення урожайності сільськогосподарських культур та підвищення ефективності сільського господарства. Крім того, це дозволить зекономити державні кошти на адмініструванні систем гідротехнічної меліорації та збільшити податкові надходження.

Однак експерти вбачають у законі низку ризиків. В Українській природоохоронній групі UNCG переконані, що ОВК буде надано монопольне право розпоряджатися об'єктами меліорації, а річки будуть знищені невмілим водокористуванням. 

"При цьому їх не зобов'язують створювати та погоджувати будівельні проєкти, а також отримувати спецдозволи на водокористування. Тобто вони не будуть вести облік спожитої води, не стануть звітувати, зможуть безконтрольно поставляти воду кому завгодно", – йдеться в заяві Української природоохоронної групи.

В UNCG переконані, що законопроєкт прискорить темпи опустелювання в Україні, а також глобальні зміни клімату. Група вже звернулась до екологічного та антикорупційного комітетів Верховної Ради з проханням не допустити ухвалення документа. Також його аналіз передали до Постійного комітету рамкових конвенцій ООН із запобігання змінам клімату та з боротьби з опустелюванням.

В Українському клубі аграрного бізнесу навпаки переконані, що законопроєкт не допустить утворення монополії на водні ресурси та інфраструктуру, а сприятиме прозорому і справедливому тарифоутворенню. 

Народний депутат Анатолій Бурміч переконаний, що законопроєкт у нинішньому вигляді може призвести до зростання тарифів. 

"Це чергова псевдореформа, яка призведе до того, що збільшаться ціни на водопостачання тим, хто користується водою, надрами. А саме сьогодні є дві структури – агентство водних ресурсів, агентство меліорації та рибного господарства – з однаковими функціями, які ці функції повинні виконувати. Створюється за державний кошт приватна структура, яка буде встановлювати свої ціни зі стелі, ми отримаємо високі тарифи на воду, на ресурси, які належать народу України. І від цього не покращиться, а тільки погіршиться робота сільгоспвиробників і промислових підприємств", – зазначив депутат. 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.