Ілля Кива: Ми зобов'язані не допустити відродження фашизму та повторення трагедії в Бабиному Яру

Ілля Кива Фото з відкритих джерел

Українці повинні пам'ятати трагедію в Бабиному Яру і зробити все для недопущення відродження фашизму в країні. Про це народний депутат фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива заявив під час ходи в пам'ять жертв масових розстрілів євреїв у Бабиному Яру в середу в Києві.

"80 років тому по цій дорозі люди йшли до місця своєї страти, несучи на руках своїх дітей. Хто може усвідомити ступінь горя, страху і безнадії матері або батька, які несли немовля на вірну смерть?! Я закликаю всіх хоч на секунду задуматися й уявити собі це пекло на землі. Це треба знати та пам'ятати. Сьогодні на марш прийшли ті, хто пам'ятає про страшні сторінки історії нашої країни та народу, написаних кров'ю невинно убитих фашистами людей", – сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що людство зобов'язане пам'ятати про злочини прихильників фашизму.

"І ми зобов'язані не допустити повторення цього жаху! Як би страшно це не звучало, але сьогодні українська влада потурає фашизму, його популяризації, вона перетворила Україну на колиску фашизму, що несе загрозу всьому світу! Недопустимо повторення і відродження пекла на нашій землі!" – підсумував нардеп.