Ілля Кива: Влада пішла шляхом знищення України

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Непрофесійна і некомпетентна влада, не маючи власної програми економічного розвитку країни, пішла курсом попередників, що ставить під загрозу майбутнє України. Про це заявив журналістам народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

"Зеленський не мав плану, у нього не існувало програми. У нас на сьогодні немає програми уряду, дорожньої карти економічного розвитку. Її просто нікому написати, ніхто не вміє. Нинішні міністри не мають ніякого відношення до виконавчої влади та державного управління. Протягом останніх двох років Україна летить в економічну прірву. "Слуги" приймають в один дотик держбюджети незрозуміло під що. Але треба пам'ятати, що партія "Слуга народу" так і не представила програму економічного розвитку, з якою вони перемогли", – сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що саме тому влада почала дублювати дії попередника Петра Порошенка.

"Схема ж була робоча, так-сяк кілька мільярдів попередня влада собі в кишеню поклала. Нинішні вирішили працювати так само. Політтехнологи списали риторику, і влада пішла шляхом знищення нашої країни. Але цей шлях має чітке визначення – це зрада! Нашою країною керують не артисти й не аферисти, а зрадники інтересів своєї країни та свого народу, які ведуть нас до смерті", – зазначив нардеп.

Політик також нагадав, що попередня влада йшла курсом особистого збагачення і розколу країни.

"Порошенко використовував політику "розділяй і володарюй": одних просочувати ненавистю щодо інших, грати на цьому і заробляти гроші. Але ж кожен з українських президентів закінчував свою каденцію як мільярдер. У Порошенка ця формула успіху називається "ненависть і війна" – смерть, голод, злидні. Вражаючи цим суспільство, він вміло заробляв", – підкреслив він.