Бельгійська газета: Киянка Ксенія Збишко хоче подарувати Брюсселю статую пісяючого кота і вже отримала лист від королівської сім'ї

newsoneua.tv

Київська школярка Ксенія Збишко в червні 2017-го відпочивала в Антверпені і там надихнулася містом, де вдало поєднувалося минуле і нинішнє мистецтво

Київська школярка Ксенія Збишко в червні 2017-го відпочивала в Антверпені і там надихнулася містом, де вдало поєднувалося минуле і нинішнє мистецтво. Саме там у неї з'явилася ідея виготовити за подобою Пісяючого хлопчика, Пісяючої дівчинки, Пісяючого собаки ще й Пісяючого кота і подарувати його. Статтю про юну українку випустила брюссельська газета.

"Я була на виставці. Бачила Пісяючого хлопчика. Думаю, що Пісяючий кіт - це те, чого не вистачає Брюсселю. Вважаю, що Бельгія – це серце Європи", - сказала дівчинка.

Вона виготовила кота, який важить 15 кілограмів, і звернулася з листом до Королівської сім'ї Бельгії, де запропонувала прийняти від неї цей подарунок. На початку літа Ксенія отримала відповідь від Її Величності королеви Матильди.

Зараз же дівчинка просить і бельгійців, і українців підтримати її, коли королівське подружжя звернуло на неї увагу і таким чином здійснення мрії подарувати Брюсселю Пісяючого кота стає все ближче.

newsoneua.tv

newsoneua.tv

Нагадаємо, Київська школярка Ксенія Збишко відправила листа Її Величності королеві Матильді і тимчасовому повіреному в справах України в Королівстві Бельгія і Великому Герцогстві Люксембург Олександру Сорочику з проханням прийняти в подарунок скульптуру Пісяючого кота, яку вона зробила власноруч.