Переможці змагань на святі "Міцна сім'я - єдина країна" в Полтаві Кашкіни отримали 25 тис грн

Сім'я полтавчан Кашкіних отримала 25 тис грн в якості головного призу на святі "Міцна сім'я - єдина країна" Фото з відкритих джерел

Сім'я Кашкіних перемогла в змаганнях на сімейному спортивному святі "Міцна сім'я - єдина країна" в Полтаві і отримала кубок і сертифікат на 25 тис грн, обійшовши близько 50 конкурентів. Нагороду переможцями вручив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

"Ви чесно отримали перемогу і зірвали джек-пот у розмірі 25 тис грн. Ви щиро і блискуче вирвали цю перемогу, ви - молодці! Щиро дякую організаторам свята та всім присутнім! Ці змагання нам показали, що ніколи не треба впадати у відчай і треба вірити в свою країну і свою сім'ю!" - сказав він.

В ході свята відбулося безліч змагань та конкурсів, в яких полтавці брали участь як сімейною командою, так і поодинці. Так, була проведена естафета, в якій тати перетягували канати, мами плели зі смужок тканини коси, діти збирали п'ятнашки. Найбільший захват викликав конкурс танців, в якому тато-переможець отримав приз в розмірі 1 тис грн.

Сім'ї, які посіли 2-е і 3-е місця отримали сертифікати на 15 тис і 10 тис грн відповідно.

Всіх дітей, присутніх на святі, пригощали морозивом, солодкою ватою, дарували повітряні кулі, до послуг маленьких полтавців також були готові майстри аквагриму.

Ілля Кива допоміг провести лотерею серед гостей свята, в якій 10 осіб отримали по 500 грн. Нардеп вручив переможцям грошові сертифікати та кубки, після чого спілкувався і фотографувався з учасниками свята.