Протоірей Носенко: Візит Патріарха Варфоломія не несе мир в Україну, а несе подальший поділ і загострення релігійної ситуації

Протоирей Алексей Носенко
Фото з відкритих джерел

Візит Патріарха Варфоломія не несе мир в Україну, а несе подальший поділ і загострення релігійної ситуації. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив Протоірей Олексій Носенко.

"Сьогодні зібралися православні християни для того, щоб висловити свою позицію щодо приїзду Патріарха Варфоломія і саме позицію щодо того, що ми виступаємо проти його приїзду, оскільки приїзд патріарха Варфоломія несе лише проблеми для нас. Після Томосу, який був виданий в 2018 році, почалися переслідування віруючих, захоплення храмів Української Православної церкви. І звичайно, візит патріарха Варфломея, він не несе мир в Україну, а несе лише подальший поділ, і думаю, що можливо, і загострення релігійної ситуації в Україні", - підкреслив Носенко.

Разом з тим Протоірей вказав на те, що в УПЦ є свій настоятель Онуфрій і своя канонічна церква, яка об'єднує десятки мільйонів віруючих.

"Ми не потребуємо втручання іноземного Патріарха в українські релігійні справи", - заявив Носенко.

Нагадаємо, віруючі канонічної Української Православної церкви виступили проти приїзду Константинопольського Патріарха Варфоломія до Києва на День Незалежності.