Катерина Кива: Зростання тарифів і рівня бідності не залишає людям шансу жити гідно

Катерина Кива Фото з відкритих джерел

Політика влади, наслідком якої є зростання бідності населення, і підвищення тарифів не залишає українській нації надії на гідне життя. Про це керівник Полтавської обласної молодіжної організації "Опозиційна платформа – За життя" Катерина Кива заявила на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Дивлячись на цю статистику, чітко розумієш – країна котиться в прірву. Тарифи, що нескінченно зростають, мізерні пенсії. І з кожним роком обороти тільки збільшуються, не залишаючи людям абсолютно ніякого шансу жити гідно!" – заявила вона.

Катерина Кива підкреслила, що останні режими позбавили людей захисту, і цю ситуацію необхідно змінити.

"Вони забрали у людей можливість бути громадянами, які захищені своєю державою. Вірю, що скоро цьому хаосу прийде кінець! І буде наведено порядок!" – підсумувала вона.

Катерина Кива навела дані, згідно з якими за останні 7 років правління Порошенка-Зеленського рівень бідності населення виріс більш ніж у 2 рази. Тарифи на водопостачання зросли у 5,5 раза, електроенергію – у 5,2 раза, природний газ – у 12,6 раза, на гарячу воду та опалення – у 6,1 раза. Україна втратила 20% промисловості.