В Україні заборонять в'їзд машин на придністровських номерах

Фото з відкритих джерел

Обмеження планують ввести з 1 квітня

Україна з 1 квітня не буде впускати на свою територію автомобілі з придністровськими номерами. 

Про це повідомив прем'єр-міністр Молдови Йон Кіку, передає "News Maker".

За словами Кіку, щоб підготуватися до заборони, яку збирається ввести Україна, Молдова ввела тимчасові обмеження для проїзду придністровських авто через молдавсько-український кордон.

Зазначається, що у посольстві України у Молдові повідомили, що офіційне рішення влади з приводу автомобілів з придністровськими номерами поки в процесі розробки. 

"Це питання обговорюється на рівні уряду України. Офіційного повідомлення ми поки не отримували ", - додали в посольстві.

20 січня завершився термін тестового режиму, який Молдова ввела для машин з придністровськими номерами.

"Кишинів надав можливість нашим громадянам, що живуть в придністровському регіоні, отримати нейтральні номери, щоб вони могли виїжджати в інші країни. Більшість жителів Придністров'я перейшли на ці номери, але якась частина ще ні. Наші колеги з України попередили, що з 1 квітня вони не будуть впускати автомобілі з придністровськими номерами. Тому фахівці з державних органів країни протягом 10 днів перевірили в тестовому режимі, як діяти, якщо автомобілі не пускатимуть ", - наголосив Кіку.

Нагадаємо, у квітні в Молдові набуло чинності Положення про заборону руху дорогами правобережної Молдови автомобілів з Придністровськими реєстраційними номерами.

Понад 100 таких автомобілів було доставлено на спецпарковку Національного інспекторату патрулювання, повідомив керівник Інспекції патрулювання Марін Максіан.