Конфлікт США та Ірану: Америка направила найбільш смертоносну зброю

Юрій Бутусов
Юрій Бутусов

Журналіст, головний редактор сайту "Цензор. НЕТ"

Американський авіаносець "Гаррі Трумен" wikipedia.org

Штати направили в Перську затоку один з одинадцяти своїх атомних авіаносців "Гаррі Трумен". Крім своєї авіагрупи, здатної самостійно розірвати всю іранську авіацію, "Трумен" примітний особистістю свого командира, іранця за походженням Кавон Хакімзаде.

Про це пише Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.

Іранець Кавон Хакімзаде - найбільш смертоносна зброя Америки у війні з Іраном.

27 грудня угруповання проіранських шиїтських бойовиків "Катаїб Хезболлах" обстріляла американську військову базу поблизу іракського міста Кіркук ракетами "Град". Загинув один американець - цивільний службовець, двоє американців були поранені.

На помсту 29 грудня американські безпілотники атакували ракетами табір "Катаїб Хезболлах". Було вбито 25 бойовиків, понад 50 отримали поранення.

31 грудня після похорону вбитих бойовиків натовп шиїтів у Багдаді оточив посольство США. Антиамериканські акції збіглися з прильотом в Ірак генерала Касема Сулеймані - одного з керівників Ірану, командувача силами спеціальних операцій Корпусу вартових ісламської революції, одного з найпопулярніших іранських лідерів.

І 3 січня американський безпілотник атакував колону Сулеймані на дорозі в міжнародний аеропорт Багдада - було вбито 12 осіб разом з генералом. 7 січня під час похорон Сулеймані в Ірані виникла тиснява - натовп задавив 56 осіб. За загибель одного американця Ірану доводиться платити багатьма десятками життів.

Іран заявив, що буде атакувати США по всьому світу.

А США направили в Перську затоку один з одинадцяти своїх атомних авіаносців "Гаррі Трумен". Крім своєї авіагрупи, здатної самостійно розірвати всю іранську авіацію, "Трумен" примітний особистістю свого командира.

Це кептен Кавон Хакімзаде. За походженням... іранець!

В 1979 році під час ісламської революції сім'я Хакімзаде втекла у США - вони дивом врятувалися від ісламістів, які вбивали ворогів режиму. Ну що, здавалося б, особливого - одне життя, маленька щіпка у страшному вирі світових потрясінь. "Це було дуже травматично поміняти своє життя таким чином в 11 років. Думаю, багато в чому саме тому я вирішив піти на військову службу" - згадує Хакімзаде. Вражений трагедією своєї сім'ї хлопчик вибрав військову службу, щоб захищати свою нову батьківщину.

Біженець з країни без жодних серйозних військово-морських традицій, зробив блискучу кар'єру в найбільшому в світі американському флоті, домігся одного з вищих постів - командування одним з найпотужніших бойових кораблів на планеті. Хакімзаде чітко пояснює, чому це можливо: "Я люблю говорити людям, що наш військово-морський флот побудований завдяки просуванню людей по їх заслугам, і що хлопець віком 19-20 років може подивитися на ці кораблі і сказати: "Знаєте що? Я хочу командувати цим одного разу. І свідчу перед Сполученими Штатами Америки, що хлопець по імені Кавон Хакімзаде може зробити це".

Це Америка, країна по-справжньому рівних можливостей для професіоналів. Як же важливо створити таку мотивацію в сучасному світі...

І ось іронія долі - іранець, який втік від фундаменталістів, повернувся рівно за 40 років після втечі, щоб захистити інтереси своєї нової батьківщини і своїх співгромадян найефективнішою у світі зброєю.

В Америці життя одного свого громадянина і заслуги цього громадянина керівництво країни цінує дуже дорого - і загибель американців ворогам США не прощають. Таке ставлення до своїх громадян - це теж показник професіоналізму державних діячів.

У цьому сила Америки. Професійний підхід до організації держави дозволяє США адаптувати та використовувати кращі кадри. І в боротьбі з Америкою Іран, без всякого сумніву, програє без найменших шансів. США дають іранцям куди більші перспективи, ніж дають фундаменталісти в самому Ірані, і доведе це в разі необхідності кептен Хакімзаде.

Юрій Бутусов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.