Нічого критичного немає: Путін переконує, що "Північний потік-2" добудують за кілька місяців

З відкритих джерел

Президент РФ також дуже співчуває Трампу

Президент Росії Володимир Путін заявив, що завершення проекту будівництва газопроводу "Північний потік-2" триватиме ще кілька місяців.

Про це він повідомив на закритій частині зустрічі з великим бізнесом, повідомляє Страна.uа.

"Володимир Путін співчував Дональду Трампу, якому зараз дуже складно, тому що всі там стурбовані його імпічментом. Щоправда, це не завадило американцям, додав Володимир Путін, блокувати добудову "Північного потоку-2".

Але Володимир Путін запевнив, що нічого критичного немає, оскільки "у нас є трубоукладчик". Тільки завершення проекту затягнеться на кілька місяців. Голова "Газпрому" Олексій Міллер, за словами очевидців, на цих словах кивнув", – йдеться у повідомленні.

Також прессекретар Путіна Дмитро Пєсков на зустрічі з представниками бізнесу сказав, що "Північний потік-2" буде добудований своїми силами.

"Є певні потужності, які дозволяють сподіватися, що вдасться завершити роботу в осяжній перспективі. Чим раніше, тим краще!" – заявив Пєсков.

Американське аналітичне видання S&P Global Platts раніше написало, що російські компанії і суда можуть бути застосовані до добудови трубопроводу "Північний потік-2", проте завершення будівництва може розтягнутися на довгі місяці. 

Як повідомлялося, 17 грудня, верхня палата американського Конгресу слідом за Палатою представників прийняла більшістю голосів оборонний бюджет країни на наступний рік, який передбачає, в тому числі збільшену оборонну допомогу для України, а також санкції проти Nord Stream 2.

Ввечері, 20 грудня, президент Дональд Трамп затвердив оборонний бюджет США на 2020 рік, який передбачає військову допомогу Україні та санкції проти газопроводу "Північний потік-2".

Газопровід "Північний потік-2" побудований на 92%. Будівництво відновилося в кінці листопада поточного року після отримання дозволу від Данії на прокладання труб в її територіальних водах. 

Також нагадаємо, швейцарсько-нідерландська компанія Allseas, яка займається укладанням труб газопроводу "Північний потік - 2", призупинила роботу через загрозу санкцій з боку Америки.