Новини » Події Читать эту новость на русском

Киянин намагався покінчити з собою. Поліція встигла завадити самогубству

Киянин намагався покінчити з собою З відкритих джерел

Чоловік хотів зістрибнути з дев’ятого поверху через сімейну сварку

Киянин ледь не стрибнув з дев’ятого поверху через сімейну сварку. Правоохоронцям вдалося вмовити чоловіка цього не робити.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Києва.

Зокрема, у Солом’янське управління поліції Києва надійшла інформація про сімейний конфлікт у квартирі. Туди відправили спеціальну мобільну групу з реагування на випадки домашнього насильства.

Поліціянтам довелося силоміць потрапити в кімнату, де перебував чоловік. Копи побачили, що він готується стрибнути з підвіконня дев’ятого поверху. Поліції вдалося вмовити його цього не робити.

Пізніше з’ясувалося, що у квартирі, де стався конфлікт, проживає подружжя пенсіонерів та їхня дочка зі своїм співмешканцем і між ними постійно виникають сварки.

В поліції зазначили, чоловік пояснив свій вчинок тим, що дуже перехвилювався та не усвідомлював, до чого може призвести його вчинок.

Нагадаємо, 4 листопада у Харкові жінка стрибнула з шістнадцятиповерхівки. Загиблою виявилася 46-річна мешканка будинку, яка за життя хворіла на психічні розлади та неодноразово хотіла покінчити життя самогубством.