Жарких оголосив винагороду за встановлення особистості дівчини, якій писав депутат Яременко

Денис Жарких
Денис Жарких

Медійник, письменник, політолог

Богдан Яременко

У Верховній Раді, прямо в сесійній залі, народний депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко домовлявся про інтим-послуги з повією.

Про це пише Денис Жарких на своїй сторінці у Facebook.

Ай да молодець! Прямо на робочому місці! А потім, дивлячись в очі журналістам, звинуватив їх у маніпуляціях – мовляв, це був фейк, а ви повелися. Ха-ха! Напевно, Яременко здалася вдалою така відмазка, але хто ж в неї повірить)))

Запитали у депутата, а з ким він листувався, і на що розраховував, видаючи такі примітивні відмазки. Знаєте, що сказав? Що нічого не скаже, а таких фотографів важко назвати журналістами, це провокатори, а все це – ідіотизм. Зняв зашквар і став ідіотом в очах поважного "слуги народу".

Але що прикро – цей депутат, який прийшов у Раду виключно на імені Зеленського, вже дозволяє собі зневажати працю моїх колег журналістів. Шановний, це їх робота! А ваша робота – писати і голосувати розумні закони, а не знімати повій на робочому місці!

Тому я хочу довести цю історію до кінця. І раз Яременко так і не зізнався, що за дівчина йому писала, то ми спробуємо знайти самі героїню. Щоб показати, що "слуги" цинічно брешуть нам, дивлячись в очі.

Оголошую ВИНАГОРОДУ в 25 000 гривень тому, хто знайде дівчину, з якою листувався Яременко. І природно звертаюся до цієї дівчини прямо - ласка, відгукніться! Сподіваюся, Ви не постесняетесь заради такої справи. Анонімність і вказану винагороду гарантую.

Виведемо брехунів на чисту воду!

П. С. Дякую Яну К. за надану інформацію, дуже цікаво! Подробиці потім, але головний приз все-таки залишається в силі! Тому пишіть!

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.