Новини » Події Читать эту новость на русском

У Варшаві відбудеться зустріч з Олегом Сенцовим

Олег Сенцов. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

У столиці Польщі 22 жовтня в рамках IV Кінофестивалю Ukraina відбудеться зустріч з українським режисером Олегом Сенцовим. Початок о 17.00 у клубі «Pardon. To tu».

Про це повідомляє Польське радіо.

«Днями стало відомо, що режисер також прибуде до Варшави в рамках кінофестивалю Ukraina! З першого фестивалю українського кіно організатори звертали увагу глядачів на важку ситуацію Олега Сенцова, заохочували до підтримки кампанії задля його звільнення. У попередні роки відбувалися покази фільму «Гравець», режисером якого є Олег Сенцов та документального фільму «Процес. Олег Сенцов vs. Російська Федерація» Аскольда Курова. У 2017 році цей фільм отримав глядацьку нагороду. Олега Сенцова підтримувало європейське кіносередовище, яке боролося за його звільнення», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Олег Сенцов відвідає кінофестиваль «Tofifest» у Торуні, де також отримає спеціальну нагороду цього фестивалю.

7 вересня 2019 року Олег Сенцов повернувся в Україну в рамках обміну полоненими між Україною та РФ.

2 жовтня повідомляли, що в Європейському парламенті відклали церемонію вручення премії Сахарова українському режисерові Олегу Сенцову.

20 вересня повідомили, що Сенцову вручать присуджену у 2016 році Шевченківську премію.