Будівництво «Північного потоку-2» завершено на 83%, – «Газпром»

Російська компанія «Газпром» заявила, що будівництво «Північного потоку-2» завершено на 83%.

Про це йдеться в заяві «Газпрому», – повідомляє РБК.

По дну Балтійського моря зараз укладено 2042 км газопроводу. Роботи на будівництві «Північного потоку-2» тривають.

В кінці серпня компанія-оператор газопроводу Nord Stream 2 AG повідомила, що будівництво завершено на 75% від загальної протяжності двох його ниток. По дну Балтики в водах Росії, Фінляндії, Швеції та Німеччини поклали 1855 км газопроводу. Продовжувалося укладання труб в російських територіальних водах, велися роботи на берегових ділянках в Німеччині і Росії.

Проект газопроводу передбачає будівництво двох ниток трубопроводу протяжністю 1224 км кожна з Росії до Німеччини. Проти реалізації проекту активно виступають США. В кінці липня комітет сенату з міжнародних справ проголосував за введення санкцій щодо країн, які беруть участь в будівництві газопроводу.

На початку серпня Reuters повідомляв, що затримка узгодження маршруту «Північного потоку-2» може привести до додаткових витрат у розмірі € 660 млн і продовженню будівництва на вісім місяців.

Нагадаємо, глава «Газпрому» Олексій Міллер заявив, що не виключає, що газопровід «Північний потік-2» буде введений в експлуатацію до кінця року попри те, що Данія досі не дала дозволу на будівництво у своїх територіальних водах.