МЗС Молдови обурив виступ президента Додона в ООН

Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції Молдови висловило свою незгоду з виступом президента Ігоря Додона в ООН, якій не наполіг на виведенні з території невизнаного Придністров’я російських військ.

Про це йдеться в оприлюдненому комюніке зовнішньополітичного відомства, повідомляє Укрінформ.

«Той факт, що з трибуни ООН не прозвучала вимога нашої країни щодо повного і беззастережного виведення російських збройних сил з території Республіки Молдова, свідчить про незбалансований підхід до зовнішньої політики», – йдеться в комюніке.

Підкреслюється, що Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції й надалі наполягатиме на повному і беззастережному виведенні російських військ з території Республіки Молдова.

У МЗС нагадали при цьому, що «Молдова – нейтральна держава, тож виведення російських військ і озброєння стане свідченням поваги до суверенітету, територіальної цілісності та конституційного нейтралітету держави».

Напередодні президент Молдови Ігор Додон заявив у своєму виступі на 74-й сесії Генеральної асамблеї ООН, що «початок виведення російського озброєння з території Придністров’я стане важливим кроком у врегулюванні Придністровського конфлікту».

Також президент Молдови Ігор Додон під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом заявив, що Молдова не планує приєднуватися до Північноатлантичного альянсу.

При цьому, питання виведення російських військ президентом Молдови не було порушено.

 

Читайте більше новин на тему: Молдова