Основна загроза – внутрішня руїна, – Михальчишин

ZIK

Головна проблема – це наша внутрішня руїна. Тому закликаю миритися з самими собою, а не з ворогами. Це найкраще.

На цьому в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK наголосив експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин.  

Михальчишин підкреслив: основна загроза для України полягає не лише в російській агресії ззовні та не лише в олігархах всередині країни.

«Головна проблема – це наша внутрішня руїна. Згадаємо часи після Хмельницького. Тоді ми були найсильнішими за всю нашу історію. Наші війська стояли під Варшавою. Але що сталося? Хмельницький повів на союз з Росією, його наступник Виговський повів на союз з Польщею, а гетьман Дорошенко повів на союз з Туреччиною. Результат – повний провал. Ми пролетіли як фанера над усіма столицями і втратили свою державність на 300 років»,– нагадав пан Михальчишин.

Щоб така історія не повторилася сьогодні, наголосив гість програми, українцям доведеться «миритися з самими собою».

«З такими, які ми є, бо інших нас немає. І нехай ми між собою будемо шукати спільну мову, хоч і конфліктуючи, аніж за нас хтось буде вирішувати як нам жити далі. Тому до цього закликаю: миритися з самими собою, а не з ворогами. Це найкраще»,– вважає Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, Юрій Михальчишин підказав, як слід використати «мажоритарників».