На шахті Донеччини загинуло 2 гірників

Красноармійська місцева прокуратура, що на Донеччині, проводить досудове розслідування за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою, які призвели до загибелі двох гірників.

Про це повідомляє прокуратура Донецької області.

Згідно з повідомленням, трагедія сталася на території Приватного акціонерного товариства «Шахтоуправління Покровське».

Зокрема установлено, що 12 червня, приблизно о 14:20, під час доставки дизелевозом матеріалів для демонтажу механізованого комплексу лави одним з елементів секції механізованого кріплення, підвішеної до дизелевозу, притиснуло до стіни 36-річного гірника, який саме контролював зазначений процес. Отримавши відкриту рану правої пахової області з ушкодженням нервового судинного пучка, відкритий перелом кісток тазу, потерпілий помер на місці.

Крім того, того ж дня, приблизно о 20:30, 41-річний гірник, виконуючи підземні роботи з обслуговування конвеєру на 12 південному конвеєрному штреці, потрапив під конвеєрну дробарку. Отримані чоловіком численні травми також виявились смертельними.

За вказаними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 272 КК України.

На теперішній час проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх обставин трагічної загибелі шахтарів.