Новини » Політика

Аваков: Бойко у Москві вів антиукраїнські переговори

ZIK

Нардеп Юрій Бойко та низка інших політиків під час перемовин у Москві вирішували антиукраїнське питання. Вони порушили закон України та накладені санкції щодо заборони авіаційного сполучення із РФ. Тож потрібно з’ясувати, хто із українських чиновників дозволив їм проігнорувати заборону.

Про це на засіданні Кабміну, яке транслював телеканал ZIK, заявив глава МВС Арсен Аваков.

Він наголосив: авіапереліт нардепа Юрія Бойка та інших політиків з Києва до Москви та з Москви до Києва – порушення законів України і накладених санкцій щодо заборони авіаційного сполучення із РФ.

«Ми всі знаємо, які переговори вів пан Бойко в Москві – антиукраїнські. Тож я хочу отримати відповідь, хто із державних чиновників ухвалював рішення, порушуючи заборон, створити такий комфорт для людей, які у Москві з прем’єром Медведєвим обговорювали антиукраїнське питання?», – заявив Аваков.

Він підкреслив: поїздка відбувалась «з комфортом» туди і назад.

«Натомість ми повинні це обслуговувати», – обурювався Аваков.

У свою чергу, прем’єр-міністр Володимир Гройсман дав урядове доручення з’ясувати цю ситуацію.

«Державіаслужбі, прикордонникам, усім іншим – перевірити, хто діяв в яких межах, і де були допущені порушення закону України – із відповідним реагуванням і інформуванням Кабінету міністрів», – зазначив Гройсман.

Адже він підкреслив: є законна заборона, яку було проігноровано.

Як повідомлялось раніше, лідер «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко разом із низкою інших українських політиків зустрівся у Москві із прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим, де домовлялись про умови відновлення контракту щодо газового транзиту через Україну.

У свою чергу, Генпрокурор Юрій Луценко обіцяв відповідне провадження.