Новини » Львів

За минулий рік на Львівщині створили більше двох тисяч місць для дошкільнят

За 2018 рік на Львівщині створено більше двох тисяч місць для дошкільнят, а охоплення дошкільною освітою за рік підвищили з 78,6% до 85,5%.

Про це повідомила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, передає кореспондент ІА ZIK.

За словами Мандзій, впродовж 2018 року у Львівській області створено 2485 додаткових місць для дошкільнят.

Зокрема, створено три заклади дошкільної освіти, сім реконструйовано, відкрито п’ять дошкільних підрозділів, 37 додаткових та 27 короткотривалих груп, ще п’ятьом приватним закладам дошкільної освіти видали ліцензії.

«Довгий час охоплення дошкільною освітою дітей на Львівщині «підхрамувало». Ми робимо всі можливі заходи, щоб врегулювати цю ситуацію. Якщо порівнювати з 2017 роком, то цьогоріч ми маємо на 20 закладів дошкільної освіти більше – 854, на 604 більше дошкільнят – 77605 та середнє охоплення дошкільною освітою – 85,5%, що на 6,9% більше, ніж 2017 року», – розповіла Мандзій.

Як зазначила директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА, моніторячи ситуацію з народжуваністю, на сьогодні у Львівській області маємо небезпечні тенденції: зменшується народжуваність, і у Львівській області зараз є тільки один район з позитивною динамікою – Яворівський.

Нагадаємо, у кожній львівській школі визначили відсоток вакцинованих від кору дітей і з 18 лютого починають масову довакцинацію.