Новини » Регіони

У Рівному американці проводитимуть соціологічні дослідження

Американська компанія у рамках проекту USAAD обрала Рівне з-поміж чотирьох міст України для детального дослідження соціально-економічних процесів, які відбуваються в місті.

Про це на сесійному засіданні Рівненської міської ради 25 січня повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко.

«Це буде незалежне оцінювання зарубіжними спеціалістами. Якщо у вас є питання стосовно життя міста, то давайте пропозиції. Ні в кого не виникне сумнівів стосовно об’єктивності. Американці проведуть дослідження і скажуть: ось так у місті думають. Інтерв’ю буде проводити професійна фірма. Дослідження будуть проводитися в середині лютого і будуть мати чітку картину», – каже Володимир Хомко.

Одним із перших питань зарубіжні гості визначатимуть ставлення рівнян до встановлення у місті штучної новорічної ялинки.

Довідка IA ZIK.

Нагадаємо, у Рівному підбито підсумки соціологічного опитування, яке було проведено в місті 10–20 грудня 2017 року. Майже чотири тисячі респондентів змогли висловити свою думку, зокрема, стовно того, якою має бути головна новорічна ялинка обласного центру.

За те, щоб на майдані Незалежності встановлювати в подальшому штучну новорічну ялинку висловилися 47% опитаних городян, за натуральну – 42,2 %, 10,8% респондентів утримались.

Опитування проводили студенти одного з вищих навчальних закладів.