Новини » Світ

У Москві зіткнення автобуса з КамАЗом: загинуло 14 осіб

У новій Москві сталася масштабна аварія – автобус зіткнувся з КамАЗом, що перевозив щебінь.

Кількість постраждалих у ДТП в новій Москві - 43 людини, 14 людей загинули, повідомляє УНІАН з посиланням на РІА Новости в суботу в.о. керівника столичного департаменту охорони здоров’я Георгій Голухов.

«У ДТП постраждали 43 людини, з них троє дітей. Кількість загиблих - 14 осіб, з них одна дитина», – сказав Голухов.

Він додав, що всі постраждалі відправлені до лікарні з травмами різного ступеня тяжкості. За словами Голухова, постраждалі розподілені по московських лікарнях № 64, 7, 36, 12, дитяча міська лікарня № 9, НДІ хірургії імені Рошаля (лікарня № 20), також троє постраждалих доставлені в НДІ імені Скліфосовського. «У місцеві лікарні доставляються лише постраждалі, чиї травми не загрожують життю», – зазначив він.

Як повідомило джерело в правоохоронних органах, автобус, що потрапив у ДТП був «набитий». «У місцевих жителів це дуже популярний маршрут, тому народу в автобусі-гармошці було дуже багато. Від сильного удару його розірвало на дві частини», – сказав він.

Аварія сталася в Новомосковському і Троїцькому АТ в районі Щапівського поселення (село Ознобішино). Село розташоване на автодорозі «Подольськ – А101» приблизно за 8 кілометрів на північний захід від центру Подольська.

Нова Москва – території, приєднані до столиці РФ з 1 липня 2012 року.