Новини » Політика

Японці допоможуть модернізувати метро у Києві

Проект з модернізації Київського метрополітену планує найближчим часом реалізувати Японія спільно зі столичною владою.

Про це йшлося на зустрічі голови Київміськдержадміністрації Олександра Попова з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Тоїчі Сакатою, повідомляє прес-служба КМДА.

«Мені приємно, що вже найближчим часом ми розпочнемо реалізацію дуже важливого спільного проекту, який дасть нам змогу суттєво оновити рухомий склад Київського метрополітену», – зазначив Попов.

За його словами, фактично йдеться про повну модернізацію вагонів підземки з використанням найсучасніших технологій. Проект буде реалізовано відповідно до положень Кіотського протоколу. «Наразі ми готуємося до проведення тендерів», – підкреслив голова КМДА.

У свою чергу Тоїчі Саката наголосив, що представники японського бізнесу зацікавлені у співпраці з Києвом як одним із найперспективніших міст Східної Європи. При цьому співпраця приватного сектору Японії із українською столицею має підтримку з боку японського уряду. Дипломат привітав Олександра Попова з успішним завершенням Євро-2012.

Сторони обговорили також перспективи співпраці, зокрема, участі японського бізнесу в реалізації проектів державно-приватного партнерства, спрямованих на розвиток транспортної інфраструктури Києва.