Віктор Медведчук: Влада профнепридатна, вона боїться мене і намагається помститися мені. Але нічого у неї не вийде

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України 

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Народний депутат, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук розповів, чому президент Володимир Зеленський так боїться лідера опозиції

Українська влада боїться мене і намагається мені помститися. Всі її звинувачення є юридично нікчемними, а якщо вони нікчемні, то це можна розцінювати як помсту влади.

Сьогодні влада мститься мені за мою політичну діяльність. Мститься за те, що я хотів, щоб у нас була вакцина і її виробляли в Україні. До речі, якби тоді влада пішла шляхом організації виробництва в Харкові вакцин, то вже починаючи з квітня цього року щомісяця виробляли би 600-700 тис. вакцин. Що поганого для України? Я стояв за питання скасування санкцій щодо українських підприємств і відстоював їх. Я разом із партією відстоюємо повернення Донбасу в Україну, а України - на Донбас за рахунок мирного врегулювання. Наш мирний план - це основа домовленостей і з Донецьком, і з Луганськом, і з Москвою, яким чином можна Україну повернути на Донбас, а Донбас - в Україну. І багато інших проєктів, пов'язані з економікою: і газ, і поставки економічні, й експорт нашої продукції на ринки Росії, СНД.

Це те, що в інтересах наших людей. Але це владі не підходить з багатьох причин. Напевно, насамперед тому, що це не вони домовляються, це не вони можуть, це не вони вирішують на користь людей. Їм треба тільки робити те, що буде записано як їхні дивіденди. Але ми ж колись навіть не претендували на лаври. Після того, як прийшли до парламенту й стали другою парламентською фракцією, ми сказали: хлопці, для того щоб встановити мир, ви там маєте 240-250 голосів, ми можемо додати свої, і цю славу запишете на себе. Ви ж обіцяли і на одних, і на інших виборах мирне регулювання. Тож принесімо мир на Донбас, повернімо Донбас в Україну. Ми готові вам допомогти і не претендувати на славу. Це ж було і це залишається, адже це не питання слави. Питання реальних кроків, які мала зробити влада, а влада не хоче, не може і, як ми бачимо, не має політичної волі для цього рішення.

Тому сьогодні це чиста помста - те, що має місце в кримінальному переслідуванні щодо мене, чергова кримінальна справа, чергова абсурдна... Сказати, що без доказів, це нічого не сказати. Це просто нікчемні звинувачення, які вони намагаються "втюхати" мені й, найголовніше, не так мені, тому що мені вони не "втюхають", у них не вийде, а ось хочуть людям підняти свої PR-можливості, тим самим загасити скандал, який сьогодні розгортається з приводу корупції у владі, офшорного скандалу і багато чого іншого. Тобто відвернути увагу.

Вибачте, але влада не увагу повинна відвертати. Влада на перше місце повинна ставити не формування громадської думки, а формування, використання реальних основ для реалізації законних інтересів людей. У людей повинні бути світло, газ, тепло, у людей повинна бути робота, повинна бути заробітна плата, діти повинні вчитися. Ось у чому ефект діяльності влади, а не створення громадської думки через ефекти PR-акцій, як це, припустимо, буває, коли таємна група виступає зі сцени, творчий колектив або той же "Квартал 95". Так, вони представляють свій продукт і люди отримують задоволення. Так і сьогодні представте цей продукт, але тільки не зі сцени, а із життя і для життя наших людей, і люди вам будуть тихо або голосно, або навіть бурхливо аплодувати. Але цього не відбувається з однієї простої причини: влада профнепридатна. Не розуміє реальних причини і не робить того, що вона зобов'язана робити в інтересах наших громадян.

Віктор Медведчук

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.