Віктор Медведчук: Україні для справжньої незалежності потрібно перемогти режим диктатури та політичних репресій

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України 

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Інтерв'ю голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука в програмі "П'ята студія" на телеканалі "Росія 24"

Олександр Кареєвський, ведучийВіктор Володимирович Медведчук, голова, лідер ОПЗЖ, український політик. Він у нас зараз на зв'язку.

Поговорімо  з вами про те, що нині відбувається у вашій країні. З чим підійшла Україна до свята, що можна дійсно святкувати, а що не дуже. Почнімо з ... Афганістану. Вся ця ситуація з евакуацією українських громадян видається непереконливою, і дії з боку української влади. Довелося Росії втручатися в цю ситуацію та евакуювати. Сьогодні за дорученням президента Міністерство оборони відряджає туди свої літаки з гуманітарною місією для того, щоб вивезти громадян Росії, ОДКБ та України... Як ви це все прокоментуєте?

Віктор Медведчук: По-перше, я це прокоментую, як гуманітарний крок із боку президента РФ, спрямований щодо українського народу, який для нього є братнім, це я точно знаю. По-друге, звісно, є та кризова ситуація між владою Росії та України, але вона не повинна поширюватися у нормальних людей, стосовно народів. Тому якщо потрібна допомога, а ця допомога сьогодні потрібна в Афганістані, то саме тому президент Росії Володимир Путін і заявив про те, що допомогу буде надано не тільки російським громадянам, не тільки громадянам, представником країн ОДКБ, а й конкретно України. І це, я вважаю, дуже правильний і дуже показовий крок як гуманітарна акція.

Повний текст читайте тут.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.