Дмитро Козак: Якщо на Донбасі будуть "правити бал" ті, хто сьогодні влаштовує націоналістичні силові акції на вулицях Києва, це стане трагедією, і Росія не буде байдужа

Дмитро Козак
Дмитро Козак

Заступник Керівника Адміністрації Президента Російської Федерації

Заступник керівника Адміністрації Президента РФ Дмитро Козак Фото з відкритих джерел

13 липня у французькому виданні "Політик Інтернасьональ" вийшла серія інтерв'ю, присвячених питанням врегулювання конфлікту в Україні, з політичними діячами Росії та України. Нижче текст інтерв'ю із заступником Керівника Адміністрації президента Російської Федерації Дмитром Козаком.

Оригінал - на сайті Посольства РФ у Франції.

Наталія Руткевич: навесні 2021 року численні спостерігачі повідомляли про ризик серйозної ескалації на південному сході України. Що сталося насправді? Чи було стягування Росією військ до російсько-українського кордону відповіддю на дії Києва?

Дмитро Козак: Не було жодної "відповіді на дії Києва". Була планова щорічна перевірка практичної боєготовності Збройних сил Росії після осінньо-зимового навчального періоду. Як і в попередні роки навчання проводилися на всій території Російської Федерації від Далекого Сходу до Калінінграда.

Бурхлива міжнародна реакція на ці вчення, іноді балансує на межі військової істерії, була явно надмірною. Вільно чи мимоволі фокус уваги був зміщений з реального загострення бойових дій на південному сході України, яке почалося з кінця минулого року і не зупинено сьогодні. Але ж мова йде про загибель мирних людей і руйнування життєво необхідної цивільної інфраструктури. 

Повний текст читайте тут.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.