Зустріч Байдена і Путіна: Протистояння за лаштунками

Сергій Марков
Сергій Марков

Політолог

Президент Росії Володимир Путін і президент США Джо Байден, 16 червня 2021 рік, Женева Denis Balibouse / EPA / ТАСС

У Женеві завершилася зустріч президента США Джо Байдена і президента Росії Володимира Путіна. Що залишилося за лаштунками?

Про це пише Сергій Марков на своїй сторінці в Facebook.

За лаштунками переговорів Путіна і Байдена.

1. Путін на пресконференції був чудовий. Байден відпрацював. Путін дав можливість задати багато питань і більше іноземним журналістам. Байдену задавали питання тільки свої ЗМІ, облизували як Леоніда Брежнєва, тільки за узгодженим списком, і Байден заздалегідь знав всі питання, і з суфлером відповідав ще. Жодного гострого питання. Загалом Байден на тлі Путіна - це просто ганьба як лідер. Американці, думаю, скоро будуть просто плакати від приниження.

2. Путін був дуже нервовим на пресконференції. Путін весь на адреналіні, невербалка по повній. Чому? Байден відповів. Він виявляється багаторазово майже погрожував Путіну. Називається, - розповідав, як США жорстко дадуть відповідь на ті чи інші неправильні дії Росії. На вбивство Навального. На кібератаки Росії. І Байден дав Путіну список з 16 сфер, у разі атаки на які США дадуть відповідь масованою агресією в кібер-просторі проти Росії. І що робити тоді?

Новини за темою: Саміт Байдена і Путіна: Підсумки зустрічі

І мабуть, Путін очманів, побачивши, наскільки Байден не адекватний, - в тому сенсі, що оперує фейковими псевдофактами, а не реальністю. І вірить реально в абсолютно нереальну брехню.

3. Байден теж був на нервах. Вже після пресконференції Байден грубо наїхав на журналістку, нахамив їй так, що довелося пізніше вибачатися. Чи Байден втомився просто? Чи Байден боїться, що його в США ЗМІ піддадуть цькуванню, як Трампа за те, що був блідим на тлі Путіна? Ну а хто б міг бути яскравішим за Путіна?

4. Байден побоявся робити пресконференцію до Путіна.

5. Байден прилетів на якийсь просто авіафлотилії. У команді 1500 чоловік. Два величезних борти номер 1, щоб ніхто не знав, на якому точно літаку летить президент. І свій дозаправник, тому що виявляється весь гас для літаків Байдена везуть з США. Там в якісь вже мільярди обійшовся бюджету його візит. Кількість авто Байдена не піддається підрахунку. Байден тут не як Брежнєв, а як султан або шах Перської імперії в розквіті.

6. В цілому мета Путіна досягнута, - реальні дипломатичні відносини між Росією і США відновлені. І зроблено це шляхом переходу до жорсткої лінії.

6.1. Три військові угруповання на кордоні з Україною.

6.2. Арешти радикальної відкритої американської політичної агентури.

6.3. Блокування роботи американського посольства.

7. Тема, за якою обидва президенти посилювали голос на пресконференції, - Україна. Вона і залишиться головною темою. Треба там щось вже робити. Жорсткіше.

Сергій Марков

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.