Журавський: КСУ має всі підстави визнати неконституційними всі чотири закони, які розглядалися Радою 20 липня

Віталій Журавський
Віталій Журавський

Український правознавець і політичний діяч

КСУ

УНІАН

Верховна Рада 20 липня 2021 року зібралася на позачергове засідання з метою розглянути 10 проектів постанов про скасування рішень Верховної Ради щодо прийняття чотирьох законів. В роботі парламенту в цей день взяло участь всього лише  99 нардепів. 

Відповідно до рішень Конституційного Суду України від 17 жовтня 2002 року, Верховна Рада України правомочна реалізувати свої повноваження за умови присутності на її засіданнях не менше тієї кількості народних обранців, яка відповідно до Конституції України необхідна для прийняття відповідного рішення. 

Це означає, що головуючий на засіданні не мав права розглядати вищезазначені проекти постанов без необхідного кворуму в кількості 226 народних депутатів.

Одначе позачергове пленарне засідання по команді Зеленського відкрили, провели неконституційний розгляд постанов, продемонструвавши фейкову легітимність. А українську громадськість в черговий раз ввели в оману.

В статті 152 Конституції України сказано, що закони та інші акти за рішенням Конституційного Суду визнаються неконституційними, якщо порушена встановлена КУ процедура їх розгляду та ухвалення.

20 липня якраз це і відбулося. КСУ має всі підстави визнати всі чотири закони неконституційними.

Зловживання владою і службовим становищем "Слугами народу" переходить всілякі межі допустимого.

Віталій Журавський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.