Зеленський за два роки провалив всі напрямки своєї діяльності і тому пішов атакою на лідера опозиції Медведчука і закриття чесних ЗМІ

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

Президент України Володимир Зеленський

УП
Про це пише Володимир Шамін у своєму блозі на Korrespondent.net.
 
14 червня було опубліковано опитування Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, в якому 65 опитаних "експертів" назвали головним досягненням Зеленського на другий рік президентства – закриття телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZІK, а також боротьбу з опозицією і її лідером Віктором Медведчуком. Таку думку висловили 81% опитаних фондом експертів.
 
І тільки 9% сказали, що президент може записати собі в заслугу перемир'я на Донбасі в липні 2020 року. Цікаво, до слова, чому опитували так званих експертів. Швидше за все, тому, що вийти на вулиці і запитати у людей побоялися – експертам можна спустити методичку і дати чіткі вказівки, що говорити, а що – ні. Зеленський міг би ще провести подібне опитування у своїй родині, або запитати у Єрмака і Кирила Тимошенка – чи задоволені вони президентом України – був би теж хороший для нього результат.
 
Про що це говорить? Це говорить про те, що Зеленський, як президент, за два роки не зробив нічого, абсолютно нічого значущого для своєї країни, крім войнушки з опозицією. Немає ніяких реальних кроків щодо навіть мінімуму з того, чого від нього безуспішно чекають люди: стабільності, підвищення зарплат і пенсій, миру на Донбасі, адекватних тарифів у платіжках за комуналку. Тобто, для свого народу за два минулі роки Зеленський, як президент, не зробив абсолютно нічого з того, з чим він йшов на вибори. І в найближчі роки нічого не зміниться. Люди житимуть ще бідніше, а придворні олігархи продовжать багатіти. А разом з ними, і вся верхівка влади.
 
І в цій ситуації абсолютно не дивно, що президент намагається протиправними методами вводити репресії проти голови політради ОПЗЖ Віктора Медведчука. Адже саме він зробив за два роки для країни в рази більше, ніж Зеленський. Він домовився про зниження ціни на газ на 25%, що в кінцевому підсумку призвело б до істотного зниження ціни для кінцевого споживача. Медведчук розробив і презентував у Страсбурзі, в Європарламенті такий мирний план по поверненню Донбасу, який із захватом прийняли і учасники "нормандської четвірки", і представники ОРДЛО. В його основі лежать прямі переговори в чотирикутнику: Київ-Донецьк-Луганськ-Москва. Цей план, на думку представників Берліна, Парижа, Москви, Луганська і Донецька є найреалістичнішим і найоптимальнішим для вирішення конфлікту на Донбасі. 
 
Медведчук домігся того, що Україна могла б в першочерговому порядку отримати якісну вакцину від коронавірусу "Супутник V", яка високо оцінена всіма провідними країнами світу. Більш того, нам навіть готові були передати технології виробництва цієї вакцини! І українці вже з квітня могли б робити щеплення якісним препаратом і бути здоровими. 
 
Саме це страшно дратує Зеленського, який два роки займався протиранням штанів у кріслі президента, направо-наліво порушуючи всі можливі і неможливі закони, що підтверджують і Євросоюз, і Європарламент, і ООН. Дратує владу, що Медведчук, будучи в опозиції, домігся для країни більшого, ніж Зеленський, з усім його державним апаратом і церберами з РНБО.
 
Але найкраще характеризує відмінність між Зеленським і Медведчуком те, що Медведчук домовився про звільнення в односторонньому порядку чотирьох з ОРДЛО, а Зеленський зробив так, що вони п'ятий місяць перебувають у в'язницях, замість свєї домівки.
 
І якщо президент дійсно не розуміє, що насправді відбувається в державі, і який справжній підсумок його дворічної роботи - можу лише порадити прочитати хоч кілька публікацій іноземних медіа з тих майже 40 тисяч, які дають реальну адекватну оцінку його діяльності. Можливо, хоч тоді він зрозуміє, що підсумок його роботи – повний нуль.
 
Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.