Зеленський винайшов механізм ручного управління країною за допомогою РНБО, повністю підпорядкував собі Конституційний суд, готується створити особисту армію

Данило Богатирьов
Данило Богатирьов

Політолог, експерт Українського інституту політики

Інавгурація шостого президента України Володимира Зеленського, 20 травня 2019 року

president.gov.ua

На сьогоднішній день Володимиру Зеленському вдалося зайти шляхом концентрації влади в своїх руках так далеко, як не заходив жоден президент України.

Про це пише Данило Богатирьов у своєму Telegram-каналі.

Посудіть самі: він вже відсунув від визначального впливу на внутрішню політику три з п'яти груп, що привели його до влади ("соросята", "коломойці", "аваківці"). Крім того, йому вдалося майже повністю анігілювати ті деякі опозиційні сили, які ще були в країні, піддавши їх функціонерів кримінальному переслідуванню, позасудовим санкціям, і заборонивши мовлення їх ЗМІ. Йдеться, насамперед, про Медведчука, який перебуває під домашнім арештом і закриття трьох його телеканалів: Ньюсван, Зік і 112-Україна.

Також Зеленський винайшов механізм ручного управління країною за допомогою РНБО, повністю підпорядкував собі Конституційний суд, готується створити особисту армію, підпорядковану його ставленикам-губернаторам (за законом про "національний опір"). Навіть донедавна опозиційні "акули пера" потихеньку починають відтворювати наративи ОП, купившись чи то на підкуп, чи то на шантаж.

Корпоративне управління і судова система реформуються спеціально під людей Зеленського і Ахметова, навіть не дивлячись на обурення Заходу.

Ось і виходить, що за милою посмішкою завзятого гумориста ховаються нахили тирана. Причому, найнеприємніше в цій ситуації - те, що ці нахили поєднані з абсолютно міщанською свідомістю. Для громадян України це означає тільки одне: будуть грабувати. Довго і до останньої копійки.

Данило Богатирьов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.