Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський в пам'яті українців залишиться президентом війни, смерті і голоду, а Медведчук – політиком миру, що стоїть на захисті інтересів нації

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

Зеленський та Медведчук

Володимир Зеленський та Віктор Медведчук

з відкритих джерел

Кожна історична епоха знаменується великими політиками. Це глави держав, політичні чи громадські діячі, які змінили свою країну, на краще чи гірше. Яким же в пам'яті українців залишиться Зеленський? Я впевнений, що однозначно, залишиться президентом війни, смерті й голоду. А ще нескінченної та цинічної брехні в очі всім тим, хто щиро повірив у нього. І тільки один політик зможе увійти в історію як людина миру, що стоїть на захисті інтересів нації – це Віктор Медведчук.

Напевно, так гостро помилки Зеленського не сприймалися, якби за нього не проголосувало дві третини країни. І все тому, що він, як майстерний актор, зіграв на найкращих почуттях своїх співгромадян, які знудилися по мирному небу над головою, стабільності, процвітанню та впевненості в завтрашньому дні.

Натомість що ми бачимо через два роки президентства колишнього кварталівця? Тотальне зубожіння нації, що опинилася сам на сам із загрозою голодної смерті в холодних неопалюваних будинках. Про мир на Донбасі можна забути, провідні країни сміються над відчайдушними потугами "зеленої команди" врятувати своє обличчя через скандал із "вагнергейтом". А чергові нулі в платіжках і на цінниках в магазинах вже викликають тільки тихий відчай і ненависть до того, хто з посмішкою обіцяв абсолютно протилежне. 

Лідер ситуації Віктор Медведчук – єдиний, хто, разом зі своєю командою, намагався всі ці роки звернутися до голосу розуму Банкової. Спочатку, розуміючи недосвідченість нової команди, він, як мудрий політик, намагався по-доброму радити Зеленському, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації. Однак зіткнувшись зі страшним апломбом нового глави держави, спробував зробити все для того, щоб допомогти українцям. І йому багато чого вдалося. 

Медведчук домовився про 25% знижку на газ, завдяки якій ми сьогодні платили б всього 175 доларів за газ. Лідер опозиції, бачачи, в який глухий кут заводять дилетантство команди Зеленського щодо розв'язання питання Донбасу, розробив і презентував план із досягнення миру на сході нашої країни, який із захопленням прийняли провідні європейські країни та Москва. Саме Медведчук, попри всі ризики, продовжував домагатися звільнення українців, що нудяться за ґратами в ОРДЛО. І завдяки його зусиллям, чотири українки могли б бути вдома, з рідними, ще в січні цього року. Однак заздрість до досягнень опозиціонера з боку Зеленського призвела до того, що жінки, які гостро потребують медичної допомоги, продовжують без успіху сподіватися на звільнення. 

І однозначно, такої хвилі коронавірусу, яка зараз викошує цілі покоління українців, можна було б уникнути, якби влада прислухалася до пропозиції Медведчука, який заздалегідь подбав не тільки про першочергові постачання вакцини для країни, а й про отримання технологій з її виробництва. Тільки уявіть, скільки б людей були б живі й здорові, якби нам вдалося попередити те, що відбувається в країні зараз!

Саме тому, я впевнений, Медведчук назавжди залишиться в пам'яті простих українців великим політиком миру, що захищає інтереси свого народу. А Зеленському дуже пощастить, якщо його просто викреслять з підручників історії, як ганьбу і помилку, яку допустила нація, привівши його в крісло президента. В іншому випадку покоління будуть згадувати про нього, як про президента війни, голоду і смерті.

Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.