Зеленський перетворив РНБО на продажний орган, який вводить санкції за гроші

Поліна Райтенко
Поліна Райтенко

Журналістка

Засідання РНБО president.gov.ua

Оригінал – на сайті I.UA.

Днями журналісти BIHUS info опублікували нове розслідування, в якому говориться, що Рада національної безпеки і оборони України, замість рішень глобальних завдань для країни, перетворилася на продажну дівку, що торгує направо і наліво санкційними списками. Можна по-різному ставитися до цієї команди розслідувачів, і, безпосередньо, до Дениса Бігуса, але факт залишається фактом: журналісти в черговий раз довели, що команда президента Зеленського – не більше ніж збіговисько жадібних маргіналів. Вони, заради власного збагачення, готові "закривати очі" на відвертих злочинців, переслідуючи при цьому абсолютно невинних людей, які не бояться говорити правду про цю зграю. Я маю на увазі саме лідера опозиції Віктора Медведчука.

Згадайте, як Зеленський сурмив про свою велику "перемогу" по всіх ЗМІ. Мовляв, подивіться, який я молодець, самого Медведчука одним махом під санкції підвів! Однак при цьому президент так і не навів хоч які-небудь адекватні аргументи, що обґрунтовують це рішення. І, власне, подальші суди у так званих "справах" лідера опозиції, абсолютно очікувано, перетворилися на фарс. Все тому, що ні прокуратура, ні СБУ так і не змогли "накопати" хоч якихось доказів провини Медведчука. Та й він, показавши справжню силу духу, не втік за кордон, як розраховував Зеленський, а продовжує з честю відстоювати своє добре ім'я. В результаті президент, замість розраховуваних оплесків публіки й визнання своїх "великих" заслуг "борця з корупцією", отримав лише презирство в особі західних партнерів і відверту ненависть мільйонів співгромадян, які мерзнуть в крижаних квартирах із мізерною зарплатою. І саме ті, хто ще два роки голосував за усміхненого хлопця з "95 кварталу", зараз відкрито визнають: Медведчук невинний і мав рацію із самого початку, критикуючи непродумані та відверто небезпечні для України рішення "зелених кнопочок".

Намагаючись і далі втриматися на своєму смачному посту, Зеленський, замість того, щоб нарешті почати розв'язувати проблеми країни, став остаточно "закручувати гайки", перетворившись на дрібного містечкового диктатора. Днями, вустами глави РНБО Олексія Данілова була озвучена головна мета Зеленського: створення жорсткої президентської республіки з голосуванням за главу держави в парламенті.

Такі дії РНБО і безпосередньо президента говорять про те, що в країні насправді все дуже-дуже погано. Що про демократію, свободу слова ми, прості люди, можемо забути в принципі. Що у кожного з нас відберуть наше священне, закріплене Конституцією, право вибору. Що для Зеленського всі ми – не більше, ніж стадо, яке має бути слухняним і безправним, яке беззаперечно підкоряється своєму пастуху. А президент, разом зі своїм каральним органом, сам вирішуватиме: кого карати санкціями, а кого милувати за певну мзду, скільки людям платити за газ і де його закуповувати, кому продовжувати сидіти у в'язницях ОРДЛО, а хто на цей момент є вигідною розмінною монетою. Іншими словами, робити все, щоб остаточно перетворити Україну на подобу Північної Кореї.

Таку країну ми хотіли, голосуючи за Зеленського? Навряд.

Поліна Райтенко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.