Зеленський не може відрізнити молодих людей від бабусь і вимоги миру від "щось не так в церкві"

Олександр Кальченко
Олександр Кальченко

Журналіст

Президент України Володимир Зеленський

УП

Оригінал - на сайті MIGnews.

Спостерігати за нашою владою стає одночасно смішно і сумно. Черговий приклад - сьогодні: Зеленський заявив, що на мітингу під Верховною Радою, який сьогодні проводила "Опозиційна платформа - За життя", були "бабусі в кепках".

А тепер, увага на фото/відео. Їх, до слова, багато, у Вадима Рабіновича, наприклад, це не "вдалий ракурс". Зверніть увагу, на так званих бабусь - молодих, красивих людей, тих самих, кому ще довго жити в Україні, будувати її та піднімати на ноги.

Більш того, Зеленський заявив, що "бабусі" прийшли на мітинг, тому що "щось там в церкві знову не так". Це в той момент, коли всі присутні там люди, а це близько п'яти тисяч осіб, скандували "нам потрібен мир".

В цілому, воно й не дивно, що в нашій країні відбувається тотальна розруха. Якщо у нас президент не може відрізнити молодих людей від бабусь і вимоги миру від "щось не так в церкві" - про що тут взагалі можна говорити далі?

Або ж це нахабна, огидна і цинічна брехня, що теж не дивно. Зеленський тільки й робить, що бреше на кожному кроці, роздає нездійсненні обіцянки, а потім бреше ще більше. І смішно, і сумно.

Олександр Кальченко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.