Зеленський може перетворитися на "мавпу з гранатою": Україна вже фактично загрожує Заходу ядерною зброєю

Микита Варламов
Микита Варламов

Політолог-міжнародник

Володимир Зеленський під час комедійного шоу, Бровари, 29 березня 2019 року Shutterstock.com

Що не день, так "зелений Офіс" все більше і більше набирає обертів у своїх нездорових ідеях. Тепер вони обіцяють, що "Україна подумає про ядерний статус, якщо її не приймуть в НАТО".

Про це пише Микита Варламов у своєму блозі на Korrespondent.net.

Причому роблять вони це на повному серйозі, і з відповідною офіційною заявою вже виступив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Тепер розберемося у всьому по порядку, щоб зрозуміти, чи варто нам переживати про "неньку" вже і всередині країни, враховуючи, що вагу в міжнародному співтоваристві ми втратили вже давно.

Перше, на що ми повинні звернути увагу – це наявність ряду атомних електростанцій, родовищ урану і уранових рудників. Так-сяк, але весь цей час вони залишаються на плаву. Таким чином, Україна може отримати в своє користування ядерну бомбу за 3-5 років, оскільки є і розробки, і фахівці теж знайдуться.

Тут важливо, що похапцем, як це зазвичай буває у нас в країні, може вийти "брудна" ядерна бомба. Такі "продукти" вражають велику територію і смертельно небезпечні для населення. Це два.

У цій же умові ми має недосвідченого і вже дуже емоційного президента, який і так по життю нагадує мавпу з гранатою, а тут ще й може стати нею в прямому сенсі. Ці побоювання мають під собою чітку підставу, виходячи зі звичайної поведінки Зеленського: порушує закони, плює на Конституцію, привласнює собі повноваження судів. І робить він це все зі словами: "Цар я чи не цар?", а вся Банкова хором йому відповідає: "Цар!". Так і живемо.

Тому хто знає, можливо, саме цей "ядерний" спосіб Зеленський захоче вибрати для тиску на Захід? Особливо зважаючи на останні заяви Макрона і Меркель про "важливість діалогу з Росією" та зустрічі Путіна з Байденом, під час якої останній плювати хотів на Зеленського і його прохання.

Що ще гірше в ситуації, що склалася – це розгул націонал-радикалів і їх відчуття вседозволеності. Вони-то і можуть без особливого шуму (або з ним – неважливо) змести Зеленського. Вони залишилися безкарними за розписані на 2 млн гривень двері Банкової і при президентові-клоуні залишатимуться такими завжди. І вони це розуміють. Тому при захопленні влади у своїй русофобії без докорів сумління пальнуть по Росії або тому ж Донецьку і Криму. Неважливо куди, аби досадити росіянам і всьому, що з ними пов'язує.

Думаєте, не зможуть?

Подивіться зведення ОБСЄ про щоденні обстріли. Зможуть.

Микита Варламов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.