Зеленський до смерті боїться жорсткої правди Медведчука і тому в черговий раз придумує висмоктані з пальця кримінальні справи

Олена Броницька
Олена Броницька

Політолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Про це пише Олена Броницька на своїй сторінці в Facebook.

На жаль, можна з упевненістю констатувати той факт, що проведений політичний курс президентом України Володимиром Зеленським для України, є катастрофічним для всіх сфер галузей. Куди не глянь, скрізь провал.

А тут ще й приспіла інформація з прихованими від людського ока темними фінансовими справами і пан скаче, навіть подейкують, що неабияк наїхав на Шефіра, який запевняв його в ідеальній схемі з офшорами, що вичислити маршрути грошей неможливо, а бенефіціари приховані.

Головна дилема в тому, що ми начебто боремося з олігархами навіть придумали цілий закон #5599 про олігархів, а тут згідно з інформацією телеграм-каналу - "Прислуга", на рахунки першого помічника зайшло понад 200 мільйонів доларів від українських олігархів, які призначалися Офісу президента для так званої чорної каси.

І тому, щоб якось зам'яти чергові зашквари, пан Зеленський і Ко, придумали хід конем, щоб замаскувати своє фіаско в очах наших громадян. Почали відкриту конфронтацію на тлі скандального зняття спікера Разумкова. А також спробою знову всучити фальсифіковану підозру лідеру опозиції Віктору Медведчуку, яка продовжила Віктору Володимировичу домашній арешт терміном до 7 грудня 2021 року.

Пан Зеленський і гопкомпанія, ще раз дали нам зрозуміти, що вони до смерті бояться жорсткої правди Віктора Володимировича, яку він міг би доносити з трибуни Верховної Ради України всьому народу, і тому, в черговий раз придумують висмоктані з пальця кримінальні справи.

Після нікчемного і підлого вчорашнього вироку Медведчуку суддею Печерського суду, а очікувати іншого гуманного рішення було б безглуздо, враховуючи те, що вся судова гілка підконтрольна ОП.

Влада в особі Зеленського, наполегливо веде незаконну і цілеспрямовану боротьбу з посиленими політичними репресіями з єдиним по праву українським опозиційним політиком Медведчуком з яким неможливо в унісон домовитися.

На своїй вчорашній пресконференції після вердикту суду, Віктор Медведчук ще раз дав зрозуміти, що все йде до знищення країни.

Країна йде шляхом узурпації влади і встановлення диктатури. Страшно для долі країни в цілому, а страшно найголовніше для простих людей, які матимуть негативні наслідки у всьому - в цінах, робочих місцях, ЖКГ, тарифах, правах і в гарантії на те, чим повинні володіти в нормальній демократичній і правовій державі.

Це справжні слова не дивлячись ні на що - завзятого і правильного політика, який мислить категоріями державника.

Олена Броницька

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.